• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (7.23)
chuck
olaylar baş karakter chuck'ın etrafında döner. stanford üniversitesi'nden atılmasına sebep olan bryce adlı bir arkadaşından yıllar sonra gizemli bir e-posta alır. bryce cia'de çalışmaktadır ve gizli devlet sırlarını ele geçirir. bu sırları içeren binlerce resimden oluşan elektronik postayı öldürülmeden önce chuck'a gönderir. birleşik devletler'in en gizli sırları chuck'ın zihnine kaydedilir. bu olaydan sonra chuck'ın ve kendisine eşlik eden cia ajanları sarah ve casey'nin başından birçok komik ve tehlikeli olaylar geçer. beceriksiz ajan chuck hiçbir ajanlık eğitimi görmemesine rağmen en iyi cia ajanlığı yolundadır. (vikipedi)
 1. bizim lisede izlemeyeni dövüyorlardı. ben de milletin inadına uzak kalmıştım sanırım.
  kikk
 2. ilkokul dönemlerimin unutulmaz dizisi. hikayesinin ilginçliği ve orta kesim amerikan halkını anlatmasıyla ilgimi çekmişti. iyi ki çekilmiş bu dizi.
 3. zamanında favorimdi severdim, kafadaki bilgisayar olayı filan ilginç gelirdi. muhteşem bir 4. sezonun ardından 5. final sezonu ve hatta final bölümü bu kadar mı batırılır, bilemiyoruz.
 4. bazı youreads yazarlarının ilkokul ve lise dönem dizisi olmuşken, ben bayağı bayağı üniversiteye gidiyordum lan! bildiğin epey yaş almışım diziyi görünce! *

  dizinin birkaç bölümünü ilk önce cnbc-e'de, konusu ilgimi çekince de internet üzerinden izlemeye başlamıştım. Zachary Levi ve Yvonne Strahovski'nin doğallığı, ki zinhar Yvonne Strahovski'nin güzelliğinden değil * , bir de merak uyandırıcı konusunu görünce, o zaman sadece birkaç tane olan yabancı dizi listesine eklemiştim.
  !---- spoiler ----!

  hafızasını kaybeden Yvonne Strahovski'nin yani nam-ı diğer sarah'ın sahilde chuck'la olan sohbeti ve öpüşmesi ise hâlâ aklımda.. :/
  ahh be

  ha bir de, albay casey ve morgan grimes de dizinin unutulmaz ve en güzel karekterlerindendi. onları anmadan olmaz.

  !---- spoiler ----!
 5. basitliği ve klişeliğiyle sizi çocukluğunuza, spider-man çizgi romanları okuyup bir gün sizinde süper güçleriniz olacağına inandığınız dönemlere götürüp, kendini izleten izlerkende sizi ufak ufak mutlu eden televizyon dizisi. friends dizisi gibi tekrar tekrar izlenince bile gideri olan ama farklı olarak sonu çokta mutlu bitmeyen dizi.
  aynı zamanda bütün sezonlarını 2 kere izlemeyi başarabilmiş olduğum tek dizi olur kendisi.
 6. 3. sezondan sonrasi cop olan dizidir.

  !---- spoiler ----!

  intersect morgan, chuck, sarah arasinda surekli el degistiriyor falan.

  !---- spoiler ----!

  orasi olmamis ama ilk 3 sezon tekrar tekrar izlenir.