1. bütün gece instagramda fotoğraf çeviren insanlığa ve ülkesine fransız kalmış vatanperverliğìn kırıntısından dahi nasibini alamamış tarihini göz ardı etmiş asosyal duygusuz ve duyarsız insanlar topluluğu olması muhtemel.
  farkında mısınız
 2. bu korkudan değil ideolojidendir. asker başı kesenle aynı safta yer almamak arzusundandır ki yüce şanlı orduya bir vefa borcudur.

  bu başlıktan da anlaşılabileceği üzere çığırtkanlık her yerden tam gaz devam edecek, kışkırtılan insanları ise sokaklarda linç edeceklerdir.

  nasıl ki troll'lere kulak asmadığınızda biteceğini düşünüyorsanız aynı tepkiyi böyle durumlarda da göstermenizi bir kardeşiniz olarak salık veririm.
 3. çocuklara tecavüz edenleri, diri diri insan yakan mahlukları, hırsızları, çocuk katillerini, din sömürücülerini, eline bir kitap dahi almamış düşünmekten aciz kiralık beyinleri üzmüşlerdir.
 4. "aptal olmaktansa korkak olurum" diyerek sokağa çıkmayan insan topluluğu.
 5. "sokağa çıkamayan" ifadesi bile anlamsız kalan başlık.başlığı yazan kişi kalkışma girişimi yaşanan başka ülkeden mi geldi acaba merak ettim.
  farkındaysanız değerli kardeşim bahsedilen kalkışma olduğu esnada herkes normal yaşantısına devam ediyordu,hatta insanların kalkışma olduğunu öğrenmelerine vesile olan köprü geçişinin sadece biri kapalı,diğerinde araç trafiği normal seyrinde devam ediyordu.
  sanırım bu arkadaşın 80 darbesine ilişkin biraz daha araştırma yapması gerekiyor..
 6. sokaga ciktigimizda kacacak delik arayan sicmigin actigi baslik.
 7. çıkamamak ya da çıkmamak işte bütün mesele bu.
  edit: başlık açıldığında "çıkamayan korkak" olarak yazıldığı için yapılan bu yorum, moderasyon başlığı insanileştirince anlamsız oldu ama kalsın.
 8. bu benim daha önce hatırlarsan sokağa, meydanlara çıktığım için terörist, çapulcu ilan edilmiştim.
 9. bilinçliyim ben korkak değil ha bir de aktroll değilim şükür!
  cihat ilan eden adamların peşinden gidecek kadar gözü dönmüş de değilim...
  kısaca ben siz değilim...
 10. sela ve tekbir ile talep edilenin demokrasi olmadığının bilincinde olan, topyekun yada gerçek bir darbeye tankın üstüne çıkmaya çalışarak karşı konulamayacağını tarih okuması nedeniyle bilen korkaklardır, aksine cahil cesareti diyoruz zaten.