1. merak ettiğim dini nikah kıymış mı.. ha pardon ya erkek öğrencilere cinsel saldırı söz konusu değil mi. kız öğrenci olsaydı dini nikah kıydım derdi kesin. gerçi minareyi çalan kılıfını uydururdu değil mi.
 2. 64. türkiye hükümeti aile ve sosyal politikalar bakanı sema ramazanoğlu'nun 45 erkek çocuğa tecavüz edilmesi sonrası, "hizmetleriyle ön plana çıkmış bir kurum" olarak tanımladığı, normal olarak islami fuhuş yuvası.

  kızlı erkekli kalınan evlerde olmayan sapıklığın, sapkınlığın döndüğü, normal olarak islami bir vakıf.

  45 erkek çocuğa fiili livata yapılan vakfa küçük kızlarını gönderenlerin, o kızların başına neler geldiğini sorgulaması gereken, normal olarak islami bir vakıf.
 3. islam devrimine hazırlık kurumları.
 4. kökü kazılması gereken kurum. bu ve buna benzer kurumlar bizi 20-30 yıl sonra suriye'ye çevirebilir.
 5. kapatılması gereken vakıf.

  olay sadece vakfa girmiş bir şerefsizin eseri bile olsa artık tüm vakıf kirlenmiştir. özellikle vakfın bakan tarafından korunması durumu daha da itici hale getiriyor. bu da bize bir ders olsun. aman şöyle iyiler, böyle namaz kıldırıyorlar, şöyle edepliler diye diye çoluk çocuk bir yerlere yollanıyor ve sonuç bu. herkese güvenmeyin. gerçi durum öyle bir hal aldı ki kimseye güvenmeyin desek daha isabetli olacak.
 6. vakıf başkanı ismail cenk dilberoğlu

  bilal erdoğan'ın kartal imam hatip lisesi'nden sınıf arkadaşı

  istanbul il genel meclis üyesi

  thy yönetim kurulu sivil üyesi

  ikinci türgev olma yolunda giden bir vakıf. türgev'in bu son yolsuzluk söylenilerinden sonra kesilen sesi için bunu paravan olarak kullanma ihtimallerini de gözardı edemeyecek kadar düşünmek zorunda kalıyor insan. üstelik böyle değersiz kişiler için.
 7. cübbeli ahmet ensar vakfının üzerine haksız yere gidildiğini, islamda bu gibi eylemlerin meşru olduğunu, hatta buna "badelemek" denildiğini söylemiş. inanmayan badelemek nedir diye arasın, baksın. benim midem daha fazlasını kaldırmıyor. ha şimdi cübbeli meczup, onun dediğini ciddiye mi alacağız diyenler varsa dip not düşeyim, bu terim bu cemaatlerde öyle pek de bilinmeyen, duyulmayan bir şey değil. insanın sorası geliyor; hani marjinal bizdik?
  mesut
 8. yandaşçıların korumasında olan çocuklara tecavüzü meşru gören bir aşağılık bir şey(vakıf böyle olmaz).

  gerçi vakfın suçu yokmuş paraleller yapmış diyorlar ama;

  (bkz: yersen)
 9. ülke kanalizasyondan daha pis kokuyor resmen... bu kadr pis işlere alet olmuş bir vakıf neden bu kadar korunur aklım almıyor.