1. fenerbahçe'nin emektar sağ beki. taraftarın sevgilisidir. herkese örnek olan bir insandır.
 2. alex'in korner kullanırken elini göğsüne götürmesinin ortayı gökhan gönüle yapacağının işareti olması
 3. "bu hafta barcelona scoutları izlemete gelecekmiş" geyiği yaşlanınca biten iyi topçu.
 4. onun oynadığı döneme denk geldiğim için, tribünde izleme fırsatım olduğu için kendimi şanslı hissettiren büyük futbolcu. beşiktaşlısından galatasaraylısına kadar her taraftarın saygısını kazanmış, fener taraftarı ile arasında mükemmel bir bağ oluşmuştur.

  nedense hak ettiği değeri bizler* olarak karşılığını veremediğimizi düşünmüşümdür hep. her ne kadar tribünde ismini bağırsak da alkışlasak da onun için eksik kalıyormuş gibi sanki.

  alex de souza'nın gördüğü ilgiyi, sevgiyi aynı şekilde hak eden oyuncudur gökhan. alex'ten sonra yoğurtçu parkı'na heykeli dikilecek tek isimdir. umarım sonu alex gibi olmaz da, jübilesinde hep birlikte omuz omuza verip ismini son kez bağırırız kadıköy'de.
  bey
 5. o da gidiyor kalan şey gözyaşlarım
 6. bir ömür fb taraftarı olarak gideceği takıma taraftar olarak kendimi transfer edeceğim, şovmen olmadığından değeri bilinmemiş yıldız... sadece sade ama estetik futbolunu değil insan olarak duruşunu da özletecek.
 7. şöyle bi alıntıyla kendisini anlatmak istiyorum : " efsane olacağın statta, ananın vücüdunda babanın bile görmediği yerlere küfür yemek senin seçimindi"