• youreads puanı (6.50)
 1. yeni gösterime girecek batma vs superman filmine sponsor olan thy nin reklamı. gotham ve metropolis olarak iki kısmı bulunmaktadır.

  metropolis için (bkz: metropolis - türk hava yolları)
 2. super bowl 50'de yayinlamalari da tam isabet olmus! harbi guzel bir reklam olmus..
 3. gotham city'nin en zengin adamlarından bruce wayne'in özel jeti ile değil ama thy ile seyahat ettiği reklam. metropolis versiyonunu daha izlemedim ama superman'i de business class'a oturttularsa gerçekten epic fail olmuştur.
 4. süper reklam olmuş. senenin en çok beklenen filminin baş rolünü kullanıp amerika'da en çok izlenen spor müsabakalarından birinde oynatmak çok akıllıca. thy'nin reklamcılığı son yıllarda müthiş ivme yakaladı. kobe bryant, barcelona takımı, forma reklamları ile müthiş tanıtımlar yapıldı. pazarın en büyüğü olmak için isabetli yatırımlar yapılıyor.
 5. thy 410 milyon tl zarar etti evet reklamlarla sponsorluklarla ilgilenmesi tabii ki şart ama yerli yolcuya yüksek fiyat uygulayıp başka firmalara itelemekten de kaçınmalı
 6. bu reklamdan sonra ciddi ciddi arayıp gotham bileti almak isteyenler olduğu haber merkezimize gelen bilgiler arasında. (kesin bilgi değil)
 7. bu reklamdan sonra türkiyede bu tarz reklamların yapılmaması gerektiğini öğrenmiş olduk...

  bize yaramıyo işte arkadaş , koy işte yozgat seferleri %20 indirimli diye kapat geç.