• izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (6.00)
horrible bosses 2 - sean anders
üç yakın arkadaş olan nick, dale ve kurt artık başkalarından emir alarak çalıştıkları bir işte daha fazla bulunmayı istememektedir. yönetici altında çalışmaktan oldukça sıkılan bu üç kafadar, kendi işlerini kurmaya karar verirler. ancak planlamadıkları bir gelişme olur. anlaştıkları yatırımcı son anda bütün maddi desteğini geri çeker ve her şey alt üst olur. yasal olarak haklarını koruyamayacak bir konumdadırlar ve bu umutsuz durum onları iyice çileden çıkarır. son çareleri ise intikam almak için yatırımcının oğlunu kaçırmak olacaktır. böylece fidye isteyerek şirketlerinin kontrolünü yeniden ele geçirmeye çalışacaklardır.2011 yapımı patrondan kurtulma sanatı'nın devam filmi olan yapıtın başrollerinde bir kez daha jason bateman, charlie day ve jason sudeikis bulunuyor. bu üç oyuncuya ilk filmden jennifer aniston ve jamie foxx eşlik ederken christoph waltz kadroya yeni katılan isimler arasında yer alıyor.
 1. ilk filmi izlemediğim halde jennifer aniston'un da katkısıyla izlemiş kadar olduğum altyazısı bol küfürlü, kahkaha attıran bir komedi filmi.
 2. pek beklemiyordum ama ilkinden daha iyi sanki... birincide ise yarayan ne varsa burada dozaji daha bi artirilmis...

  !---- spoiler ----!
  misal, motherfucker jones'un pazarlik yetenegi, julia harris'in seks bagimliligi, dale'in her yerden ot gibi bitip olayi arap sacina cevirmesi vs vs.. iyice uclara tasinmis...
  !---- spoiler ----!

  chris pine da filmi almis goturmus yalniz...