1. 1999 yılında ersan özer tarafından kurulmuş itiraf sitesidir. ilk başlarda kolpa itiraflar varken zaman içerisinde yavaş yavaş evrimleşerek çok keyifli itiraflar okumaya başlamıştık.
  hey gidi hey.. itiraf.com t-shirtleri çıkmıştı piyasaya, siyah olanı bulmak çok çok zordu. sokakta bu tshirtle dolaşan insanlar, site müdavimleri tarafından tuhaf bakışlarla karşılanırdı.
  (benim de bir tane vardı, sarışın bir hatun kişinin uzaktan uzaktan baktığı daha dün gibi aklımda)
  2004 yılının başlarında babylon'da itiraf.com gecesi yapılmıştı, bir çok üye bu partiye katılmış, neredeyse herkes rumuzunu söyleyerek kendini ifşa etmişti. (kafalar güzel olunca gizlilik kimin umurunda)

  2004'te site sahibi tarafından ebi'ye satıldıktan sonra zaman içerisinde düşüşe geçti. son bir kaç yıldır format değişikliğinden sonra yerlerde süründü ve ek kimsenin uğramadığı manasız bir site halindeydi. format değişikliğinden sonra ben de yıllarca uğramadım.

  şimdi gördüm ki site tamamen kapatılıyormuş. 2000'li yılların ilk kısmında türk internet kullanıcısına damga vuran itiraf.com'un kapandığı mesajını görmek (artık çok çirkin bir formatta olsa bile) biraz hüzünlendirdi.
  güle güle itiraf.com, hayat okulu tabirini sonuna kadar hak etmiştin.
 2. küçüktüm, ufacıktım, itiraf.com okurdum. şimdilerde de revaçta olsa mobil itiraf ile kendini bomba yapacak site olma özelliğini hala barındıran sitedir.
 3. 2000'li ya da 2005'li yılarda her gün girdiğim, zamanla az ama öz halinden çok ama sulu duruma dönmesinden dolayı girmeyi bıraktığım site.

  kapandığını duyunca içim cız etti ama reyting uğruna kaliteden ödün vermeleri onların suçuydu.