1. Milet şehrinde, Attalos Hanedanlığı döneminde uyanıyorsun. Hiçbir şey hatırlamıyorsun, geçmişe açılan tek penceren, rüyaların… Büyük bir kudretin var bedenine mühürlenmiş! Amacın konusunda dahi fikrin yok, tek bildiğin, artık uzun uykular istemediğin çünkü "umut, uyanık adamın düşüdür".

  -E-SPOR VE MMORPG BİR ARADA
  Kader Mühürleri, “Bayrak Kaçırma”dan,”Tepeyi Ele Geçirme”ye kadar pek çok e-spor oyun modunu, MMORPG ile birleştiren çok yönlü ve zengin içerikli bir oyun!

  Anadolu’nun ve Mezopotamya’nın, Eski Sümer Dönemi’nden, Helenistik Dönem’e kadar olan tarihi olaylarını ve mitolojisini, daha önce görülmemiş bir biçimde kurgulayan heyecan verici bir deneyim!

  siteye ulaşmak için tıklayınız

  Arkadaşlar oyun hakkında herhangi bir bilgi veremiyorum çünkü yapımcı Sobee her şeyi gizli tutuyor. Çok eski bir İkv oyuncusu olarak heyecanlanmadım değil. Şuan için kapalı beta testleri başladı, tahminen bu yaz oyunu bizlere sunarlar. Açıkçası çok ümitli değilim ama meraktan da çatlayacağım :)

  İlerleyen zamanlarda da bu sayfa altında toplanıp ''youreads kader mühürleri ekibi'' de kurabiliriz (Tabi oyun güzel olursa :)