1. "bu arada bora ben" demeden önce söylenirse daha etkili olur.
 2. olsa da bahsetsek
 3. sizden hoşlanırsa "aa öyle mi? :)))" şeklinde, hoşlanmazsa " dfl be slk :s:s" şeklinde cevaplayacaktır.
  gizeh
 4. ben hep internetten sipariş ettiğimden sap kalmama sebep olan durumdur.
 5. konu 'youreads'e kadar gelebildiyse zaten, kız arkadaşla artık geriye pek bir şey kalmamıştır diye düşündüğüm eylem, adı koyulmuştur o tanışmanın.
 6. adamlar oturacak, düşünecek, kurgulayacak kitapları yazacak. sonra insanlar okuyacak, anlayacak, duygu ve düşüncelerini buraya yazacak en son sen buradan bahsedip kıza yazacaksın! yok artık! yazışception.
 7. kitapçılar keşke daha romantik olsa.
  yeni çıkan yayımların etrafında bir iki tavaf, danışmaya ya da kasaya soruşturulan bir iki şey. bazen içi şöyle bir karıştırılan bir kitap.
  nasıl kitapçılar var oralarda, anlamadım ki.
  yarından tezi yok, giyinip süslenip dışarı çıkacağım, kitapçıya. herhangi biri indirdiğim şalteri farketmeden, klasiklerin yanıbaşında mum ışığıyla usulca tanışacağım kızı bekleyeceğim.
 8. etrafta bir sürü kitapçı var. insanlara sözlükten bahsetmeyi de gerçekten isterim. özellikle de kitapçıda tanışılan bir kız böyle bir ortamın varlığını bilmek isteyecektir ve o ortamda yazıyor olmamdan da etkilenmesi muhtemel.

  tek sorun şu: ben kitapçıda bir kızla nasıl (niye) tanışıyorum?

  e: ateşi yakalamak serinin ikinci kitabıydı değil mi?
  k: evet.
  e: çok ateşli birine benziyorsunuz.
  k: ?
  e: youreads diye bir site var duydunuz mu hiç?

  oldu mu?

  bence de
 9. siz konuşuyo musunuz? biz direk 3.aşamaya geçiyoruz.
  kuz
 10. tüm sitelerde %50 indirim varken kitapçıdan kitap alan allah affetsin biraz maldır sevgili arkadaşım. ne azimmiş arkadaş.. kovalamış kovalamış kitapçıda sıkıştırmış. helal olsun ne diyim.