1. bu arkadaşı şu sıralar transfer gündemini oldukça işgal etmekte olup futbolu takip edenler bilir ama bu arkadaşın yaptığını tarihte çok az kişi yapar gerçekten. şimdi size bu olayı anlatayım.
  bu kardeşimiz barcelona çıkışlıdır (yanlış hatırlamıyorsam tabii.) ve de hayran olduğu futbolculardan biri de maxi lopez dir. (hatırlamayanlar için, ronaldinho lu dönemde uzun sarı saçlı bi abi vardı o bu işte.) hatta küçükken maxi lopez in formalarını imzalatmaya bile gitmiş o kadar yani.
  aradan yıllar geçer, icardi maxi lopez le tanışmış ve de maxi lopez le araları da gayet iyidir.
  lopez le o kadar sıkı fıkıdır ki lopez icardi ye eşini ve de çocuğuyla tanıştırmış, sosyal medya ya da beraber fotolarını da koymaktadır ama icardi denen vatandaş ne yapmıştır ? maxi lopez in eşiyle aşk yaşamaya başlamıştır. üstüne sonra da maxi lopez in eşi de ( adı da wanda nara dır, şu anda kendisi icardi nin menejeridir.) maxi lopez i icardi için terk etmiştir. düşünsenize hayranı olduğunuz futbolcuyu eşiyle aldatıyorsunuz, gerçekten yorumlamakta zorluk çekiyorum. bu arada icardi şu an 23 eşi de yanılmıyorsam 30 yaşında. hatta icardi o kadar şerefsizdir ki lopez eşinden ayrıldıktan sonra da nispet olsun diye de çocuğu (lopez in çocuğu) ile çok samimi pozlar vermektedir.
  bundan 3 yıl önce sampdoria inter maçı başlamadan önce maxi lopez icardi ye karşılık vermemiştir. (adam napsın yani değil mi)
  işte böyledir icardi nin hikayesi, yorum sizin.
 2. arsenal'in ilgilendiği topçu. giroud'dan ciddi artısı yok bana göre haliyle gereksiz olur.