1. özellikle bilim kurgudan, son dönemde yoğunca sosyolojiden ve psikolojiden hoşlanan, "toplumu anlayarak çağımızı çözmeyi, çağımızı çözerek geleceğimizi şekillendirmeyi" dileyen, araştırmacı ve bildiğini tartışmaktan geri dur(a)mayan iyi insanlardan biri.
  2. hayatında olup olabileceği, erişebileceği en büyük meziyet avukatlık olan bir arkadaş. bana meslekler araç olmalıymış gibi geliyor, yaşayabilmek için fakat bazısı bunu amaç haline getirmiş, getirin tabi bana ne ama komik duruma düşüyorsunuz bilin istedim.
  3. bilimkurgu sosyoloji kitaplar ilişkiler konusunda bir sürü yorum girmiş, iki satır sitemi yüzünden "avukatlık kompleksi olan başka bişi bilmeyen yazar :))" damgası yemiş kişidir. hem de yorumları dışında kendisini hiç tanımayan kişilerce. ne diyeyim, muhakeme yapabilmeniz için hukuk okumanız gerekmiyor. gerçi okuyanları da görüyoruz ya neyse...
  4. mesleğine olan önyargıları eleştirdiği için hayatında erişebileceği en büyük meziyetin avukatlık olduğu iddia edilen meslektaşım. mesleğini sadece para kazanma aracı olarak icra eden örneğin mecliste uyuyup kendi grubundan gelen her öneriye evet oyu veren milletvekillerinin yerine bu şekilde eleştirilmesi ve yaptığının komik bulunması acımasızca oluyor.
  5. "o şimdi asker" youser'dır.

    11 mart 2017 youreads izmir zirvesi'ne katılabilmesi için zirve saatini kendisi için oldukça erkene çekeceğim. en kötü ihtimalle kendisiyle baş başa sohbet ederiz, kafasındakileri dağıtmasına yardım ederim. bundan iyisi can sağlığı benim açımdan.