• youreads puanı (3.00)
 1. yaşına başına bakmadan, insanlara aldırış etmeden çarşafın altından irice bir parça bırakarak kameralara yansımış teyzemsi. bazı insanlara tuvalet eğitimi verilmiyor anlaşılan, yazık.
 2. teyzedeki tekniğe bak be. üstelik üstündekinin çarşaf değil ancak gocuk olduğunu düşünürsek...
 3. welcome to new turkey. cahillik kolay. aksi halde bu kadar insan nasil basarsin cahil olmayi/kalmayi.

  notit: hastalik vs de olabilir pek tabii. oyleyse bile bu bahane en fazla bu teyzeyi aklar. "camiye ayakkabiyla girdiler" soylentilerine kanip farkli fikirlere teror estirirken; kendi ideolojisindekilerin kamera kayitlarina bile bahaneler uretip gerceklere gozunu kapatanlara bu elestirilerimiz.
 4. öncelikle başlıkta bir sorun olduğunu düşünüyorum. pislemek hayvanlara özgü kullanılan bir eylemdir bence. teyzenin ne yaptığını yargılamadan önce, başlığı insani hale getirmek lazım.

  teyzenin yaptığı da insani bir davranış değildir. yaşını başını almış bir kadın tarafından tuvaleti olan bir yerde onca kalabalık varken bu hareketin yapılmış olması beni gerçekten hayrete düşürmüştür. videoyu izledikten sonraki halim aynı whatsapp'taki yüzünü iki eli arasına almış şaşkınlıktan ağzı açık kalmış emoji gibiydi. bu yüzden kadının ciddi problemleri olduğunu, yapılan hareketin hiçte normal olmadığını düşünüyorum.
 5. belki de sağlık sisteminden, aldığı sağlık hizmetinden memnun değildir, "sıçarım böyle hastanenin içine" demektedir.
  mutlu
 6. hadi bi sebepten yapmış, niye alıp götürmüyor? ben orasına takıldım. hayvanlar bile bırakmıyor öyle gömüyor, saklıyor. (bkz: sıçtın koridora eyledin viran)
  abi
 7. sıçarım böyle hastaneye de vereceği hizmete de deyip postmodern bir eylem yapmış da olabilir, görüldüğü gibi eserine gerekli ilgiyi de çekmiş durumda, bence müzayedelerin yeni gözdesi olur
  hubot
 8. bu ve benzeri olayların yayımlanmasından ötürü rahatsızlık duyuyorum. kendi öz halamın, sol tarafının felçli olması durumundan sürekli olarak başına gelen hadisedir ayrıca. bunun gülünecek yada yayımlanacak bir tarafının olmadığını ayrıca savunuyorum.
 9. beni düşündüren bir noktada teyzenin iç çamaşırsız gezmesi ilginç yani.bunu düşününce kendi kendime söylemeden edemiyorum muhtemelen teyze iç camaşırsız gezip zorda kalıncada sı.mayı alışkanlık edinmiş.bana sorarsanında teyze haklı hem para veriyosun hemde tuvalete sı.cıyosun anlasılır gibi degil yani.kadıncağız belkide hastane tuvaletinin ücretsiz oldunu bilmiyodur ve parasıda yoktur.teyzecigimde alıskanlıgı uzere para vememek için sı.cmıstır.canım teyzem benim hastane koridorları senin bokundan kıymetli mi dik dur eğilme anadolu insanı seninle.hata sende değil onu kaydeden güvenlik kameralarında ...