• izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (7.61)
the bucket list - rob reiner
milyoner şirket sahibi edward cole (jack nıcholson) ile işçi sınıfına mensup araba tamircisi carter chambers’ın (morgan freeman) dünyaları apayrıdır. yolları, bir hastane odasını paylaşmalarıyla kesişir ve iki ortak noktaları olduğunu keşfederler: “tahtalı köyü boylamadan önce” hayatlarının kalan kısmını hep yapmak istedikleri her şeyi yaparak geçirme arzusu ve kendileriyle farkında olmadıkları bir barışma ihtiyacı. birlikte, hayatlarının araba seyahatine çıkarlar; ve bu süreçte dost olur, hayatı dolu dolu, içgörü ve mizahla yaşamayı öğrenirler. her macera, listelerine yeni bir madde ekler.
  1. maddelerde yukarı doğru çıkıldıkça zorlaşır gerçekleştirmek, yanlış hatırlamıyorsam 3. maddeydi dünyanın en güzel kızını öpmek. sadece bu sahne için dahi izlenebilir film.
  2. one
  3. geçen gün koltukta hem kitap okuyup hem de roma imparatoru gibi üzüm yemeye çalışırken aklıma jack nicholson gözlüğü geldi. hani bu filmde yatarken dizi seyredebiliyordu jack nicholson. heh işte o gözlük satılıyormuş gerçekten de. benim de havalı jack nicholson gözlüğüm var. bunu demek için geldim.

    not: hayır, gözlük reklamı yapmak için para almadım.