• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (7.50)
the path
aaron paul ve michelle monaghan, tarikattan ziyade hareket dedikleri bir oluşumda var olan bir aileyi canlandırıyor. 30 mart'ta ilk bölümü yayınlanan dizi, aaron paul'un breaking bad'den sonraki ilk işi.
 1. konu ilginç olmaya çok yatkın ama izlediğim ilk 2 bölümle henüz o ışığı göremedim. yine de oyuncuların kalitesi ve konunun işlenme olasılıkları nedeniyle izlenebilecek yapımlardan.
  fragman.
 2. başrolünde aaron paul(eddie), hugh dancy(cal) ve michelle monaghan(sarah) gibi oyuncuların yer aldığı dizi 30 martta vizyona girmiştir. aynı zamanda yapımcılığını aaron paul yapmaktadır.

  dizinin konusu:modern hayatın getirdiği zorluklardan ve acılardan sıkılan bir toplum kendilerine yeniden mutluluğu ve huzuru getirecek bir yol aramaktadır. dr. stephen meyer’ın bu küçük topluluğa ulaşarak yeni bir inanç, dinden(meyerizim) bahsetmesi kendilerine yeni bir hayat isteyen insanlar tarafından kolayca kabul edilmesine neden olacaktır. Kısa sürede topluluğun genişlemesi ve daha çok insanın bu yeni dine inanması hızlı bir şekilde yayılmasına neden olacaktır.

  fragman:https://www.youtube.com/watch?v=WgtCSfOED6w
 3. güzel bir sezon finali yaptı.

  gerçek anlamda bir miracle oldu bu bölüm.

  !---- spoiler ----!

  şimdi doktorun adımlarını kafasına göre yazan cal hangi deliğe kaçacak acaba

  !---- spoiler ----!

  eddie'nin yükselişi olarak gelecek sezon güzel görüntüler seyredebiliriz.