1. küçük çaplı tanrıcılık.
  mesut
 2. küfre götürür mazallah:d
 3. yıllar boyunca ara ara bilgisayarıma yüklediğim, bir kaç gün beni yemeden içmeden kesen, insanı delirtip kendini sildiren manyak oyun. ama ne zaman yeni bir haber duysam yine oynayasım gelir.
 4. yıllar önce yoğun oynadığım oyun. kardeşim de severdi baya ama oynayamadığı için bana oynatırdı. onun yerine de ben oynardım o izlerdi yani. bir kendi ailemle oynuyorum bir onunkiyle değişik yani.
  neyse bir gün sıfırdan başlamışım bu sefer hilesiz oynayacam dedim. oyunuyorum iyi kötü geliştirdim ilişkilerimi yeteneklerimi falan artık evleneyim dedim. oyunun default karakterlerini sevmediğimden vakti gelince evleneceğim kızı da kendim yaratırdım. kafaya bak pırıl pırıl. neyse hadi evlendik. iyi kötü ucu ucuna ev geçindiriyorum yani. sonra çocuk yapmaya karar verdim. küçük bir evim vardı falan bi odayı bebek odası yapıyorum uğraşıyorum. hilesiz oynayınca zor be. işe yetiş para için, sosyal ol falan. neyse efendim derken bebek oldu ama ikiz oldu. lan o kadar ben tek çocuk için planladım her şeyi. moralim bozuldu. neyse yazı tura hesabıyla kura çektim birini seçtim bunlardan. hep onunla ilgileniyorum diğeri kendi pisliğinin içinde yüzüyo. iki gün üç gün derken sosyal hizmetler aldı götürdü. tabi kardeşim de yanımda izliyo bu sıra. olayları anlattı gitti anneme gülme krizine girdi kadın. lan eşşek kadar adam oldum hala misafirlikte bi oyun vardı şöyle şöyle yaptığın diye anlatıyor millete de rezil oluyorum.
  bu da sims le ilgili böyle bi anımdır.

  edit: imla
 5. (bkz: klapaucius)

  hala aklımda olan hile. gerisi ctrl c+v gelsin paralar. onunla şatolar mı yapmadık.