1. boktan bir yer. bulaşmaya lüzum yok ki, duyduğumuza göre bulaşılamıyormuş da artık.

    eskiden çok takas yaptık, ucuza çok kitap aldık, çok güzel insanlar tanıdık buradan ama öyle iğrenç bir yönetimi vardır ki, size illallah ettirmekle kalmaz, elinize geçirdiğiniz ilk kesici aletle varsa ukitap bürosunu aramaya koyulmanıza vesile olurlar.

    ayrıca bu sitenin forumunda bir zamanlar herkese '' sen şimdi tolstoy'a niye sövdün? '' diye mesaj atan bir ruh hastası bulunmakta idi. renkli kişiydi pek tabii de, durduk yere '' sen şimdi tolstoy'a niye sövdün? '' deyip, tehdit amacıyla tırnak makası törpüsü fotoğrafları filan yollardı.
  2. artik ufacik kasabalarda bile kitapcilar oldugunu varsayarak bu tarz online platformlara ragbet edilmemesi gerektigini dusunuyorum. ne kadar guzel oldugunu iddia edersen et hep bir samimiyetsizlik var. oturdugun, yasadigin yerde kesin senin gibi kitap kurtlari vardi ve kitapcilardan cikmazlar. gidin tanisin, anlasin, takas yapin, alisveris yapin, iki kelam edin ama online islerine bulasmayin. birileri sizin ilgileriniz uzerinden para kazanmasin. kargocusudur, sitesidir reklamidir vs. zaten kitaba para veriyorsun birak yazar kazansin, kitapci kazansin araciya gerek yok.
  3. üyelik alımlarını anlamsız bir şekilde durduran ve üyelik tiplerini yakın zamanda ücretliye çeviren kitap takas sitesi. bunun yerine sizlere naçizane önerim: Morfeyus.com . alım, satım, takas aklınıza ne geliyorsa ücretsiz yapabiliyorsunuz. daha yeni bir girişim olmasına rağmen kullanım, alt yapı vs. de sıkıntı göremedim.
    burak