1. demokratik bir ortamdaysak bir an önce yapılması gereken seçimler. başkanlığa adayım. bu moderasyondan daha iyi yöneteceğimi biliyorum.

  sözlüğün belki en sevilmeyen yazarı olabilirim. bana uslubun bozuk diye bilirsiniz ukala diyebilirsiniz ahlak yapın zayıf diyebilirsiniz. ancak bir kişi bile adaletsiz diyemez. ben yazarların beni sevmese bile adaletsizlik yapmayacağıma inanacaklarını düşünüyorum. hey @abi sen kimsin ya. sen bokunda boncuk ararken biz sözlük yönetiyorduk. biz youser'ların efendisi değil hizmetkarı olmaya geldik. kefenimizi giydik çıktık yola.

  korkma titre. hey yezid youreads hatıra ormanı tapelerin ve seks kasedin seçimden önce paylaşılacak. büyük turp yolda.

  edit: yazarlara maaş veremeyebilirim ama götüm şıkıştukça para istemeyeceğime söz veririm. hatıra ormanı yapacağım diye yola çıkıp toplanan paraları karıyla kızla barlarda yemeyeceğime yemin edebilirim. hatta hatıra ormanına üç beş öğrenci harçlıklarını verirse o ormanı cebimden yaparım yapamazsam götümü siktirir o parayı toplarım. net.
 2. hiçbir vaatte bulunmadan şu anki adaydan daha yüksek oy alacağımı bildiğim seçimdir.
 3. yapılırsa asklepios26eses'e rakip olacağım seçimdir. donald trumph vs hilary clinton seçimleri gibi asklepios26eses'e oy vermek istemeyenler kesin beni seçeceklerdir.
 4. sabah tayfasının oylarına talip olduğum seçim.
 5. özellikle yazısının son kısmındaki yorumuyla benim oyumu kazanmıştır. hanginiz tanımadığınız insanlar için götünü siktirebilecek kadar cesur?

  bence konu kapanmıştır.