zoo


  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (5.50)
zoo
james patterson'ın çok satan romanından tv'ye uyarlanan bu dizide dünyanın her yerinde hayvanlar kolektif olarak insanoğlunu hedef almaya, insan türünü yok etmeye teşebbüs etmeye başlar.birtakım insanlar tüm bunların sebebi olarak insanoğlunun yüzyıllardır doğaya yaptıklarını düşünse de, bu olaylar sonucu yolları kesişen ekibimiz başka sebepler bulur ve bu durumu gizemi çözmeye çalışır.
 1. güzel bir dizi gibi giriş yapmış an itibariyle sezon ortasında yazlık dizi statüsüne gerilemiştir. ilk bölümler seyirciyi etkilemek için arslan, kaplan gibi prodüksüyonu zor ve görkemli hayvanlara los angeles'da cinayet işletse de sonra farelerin lağımdan saldırması sahnelerine dek düşmüştür. heyecanla bekliyoruz yeni bölümleri, özetle ortamanın üzerinde bir dizi benim için.hayvan izlemeye doyamayanlara duyrulur.
  cakal
 2. fikir ne kadar eski ve çokca islenmiş olsa da kendini izlettirir. ancak dizi kendini izlettirmiyor, oyunculuklar kötü, sahneler sıkıcı, efekt de yapamıyorlar. aslanların saldırma sahnesinde aslanlar saldırmıyor mesela sadece geziniyorlar. 2. bölümü bitiremedim. bir dünya güzel dizi varken başlamayın bence.
 3. rezalet* efektlere, korkunç çekimlere, berbat oyunculuklara ve sinir bozucu senaryosuna rağmen house of cards'ta christina rolüyle tanıdığımız kristen connolly hatrına izlediğim dizidir. bu yaz çok daha güzel diziler çıktı, zoo işsizseniz izleyebileceğiniz bir dizi gibi görünüyor. gelecek görmüyorum.