1. (bkz: dilsizdir benim acılarım) (bkz: geberiyorum) (bkz: susarak özlüyorum) gibi dinlemekten aşırı keyif aldığım şarkıları olduğu halde bu gün gittiğim kartal konserinde beni hayal kırıklığına uğratmış insan.

  üzülerek söylüyorum ki sahne performansı konusunda bir eksiklik kesinlikle var. arkada oturan insanlar ne konuştuğunu duyamadı ki ben duysam dahi maalesef konuşurken iki cümleyi birbirine bağlamakta zorlandığı anlar oldu. bi sanatçı olarak seni dinlemeye gelen onca insan varken zahmet edip azıcık içine konuşmadan düzgünce konuşabilirsin sonuçta. bütün konser boyunca aynı melodiyi çaldı neredeyse. en azından bir şarkısına eşlik edip çıkmak isterdim şu konserden. (beklentim yüksekti onca dinlediğim şarkısından sonra çok hayal kırıklığı yaşadım çok youser dostlarım)
 2. ''Mitolojik bir çağda yaşasaydık ve müziğin bir dini olsaydı tanrısı sen olurdun.''

  youtube'da gördüğüm ve aklıma kazınan en güzel tanımı budur sanırım bu güzel insanın. kendisini canlı dinleyemedim henüz hep bir aksilik oldu ama en kısa zamanda dinlemek istiyorum.

  özellikle tanımadığım ten ve pervane parçaları efsanedir susarak özlüyorum ise ilk göz ağrımdır.
  şu parçasını da bırakayım belki dinleyip seven olur https://www.youtube.com/watch?v=O129KkYdosg (dermanın olayım)
 3. yıllar önce "rüzgar ve zaman" adlı albümü ile tanışmıştım kendisiyle. albüm o kadar güzel ve üslup o kadar kendine hastı ki dinlemesi aşırı lezzetli gelmişti. albümün adı ise başlı başına güzel. "rüzgar ve zaman" bana hayatı çağrıştırıyor. rüzgar gibi farklı boyuttaki şiddetlerle hayatta bir o yana bir bu yana savruluyoruz akan zamanın içinde...

  aklıma geldikçe açıp açıp dinlerim. o kadar bahsettik linkte bırakalım.