1. benim bu gerizekalı.
  ilk yudumlar gayet iyi giderken şu an midem sikilmekte.
  işte bunlar hep bünye meselesi.
 2. bunun farkındaysa sorun değildir. asıl sıkıntı 1 büyük devirirdim ama o gün kafam bozuktu yea erkenden çarptı diyenler.
  wtf
 3. isteyen istediği kadar biraya çarpılmakta özgür bence.
 4. basit bir matematik aslında bu. çok içerim diyen adamlar o çok içme seviyesine gerçekten vaktinde yaptığı çok içme idmanları sayesinde ulaştı. şimdilerde düzenini kurmuş dostlarımla içerken hepsi erkenden dağılıyor. adamlar artık eskisi gibi içemiyor. mevzu bir tane enzim sonuçta alkolu yıkan. erkeklerde tüm sindirim sisteminde varken kadınlarda sadece karaciğerde mevcut. kadınların erken çarpılması o yüzden. neyse konumuza dönecek olursak tek bira ile sarhoş oluyorsak yarın iki bira ile olacağız içmeye devam edersek. sonrası bir büyük sonrası yalnızlık. 4 birada sarhoş olmak ideali sanırım. öyle fazla iddialı olmamak lazım erken sarhoşluk erken mutluluk sonuçta.

  onun dışında reflüsü olan arkadaşlara tabii ki kahve baharatlı yiyecekler çikolata gibi alkolü de önermiyoruz. bol bol ppi öneriyoruz.

  edit: bazı doktor arkadaşlar verdiğim tıbbi bilginin hatası konusunda uyardı ve araştırdım. ilgili araştırmada enzimin mide içindeki hali kadınlardan etkinliği daha fazla tespit edilmiş olduğu yazıyor. buradan kadınların da bir miktar aynı bölgelerde bir miktar enzimi bulunduğunu gösteriyor. demek sadece sadece kc'de değilmiş.

  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12107043
 5. valla alkol fiyatları bu kadar artmışken oldukça tasarruflu olan kişidir.
 6. ilk içişlerimde bendim bu. şimdi dörde kadar yolu var, üstüne bir de şarap içip güzelleşiyorum. ama cebe zarar ve bünyeye.
 7. bütçe dostu ortam düşmani insandir. amac kafa bulmaksa pasalar gibi bulur ve parasi cebinde kalir. amac eglenmekse cagrilmasi tavsiye edilmez. keske ben de boyle olsam
 8. aç karnına lökür lökür içilen bir bira sarhoş etmese de herkesin keyfini yerine getirir.