bir bulutun gozyasi - youreads

 1. iyi adam, çok kibar. o kadar zorladım ama hep "siz" diyor.
  yok
 2. entryleri ile bizi melankoliden çıkarmayan arkadaş. hadi kendine yapıyosun bize niye yapıyosun! ağla ağla ağla yazık yahu. bulut olsa dayanmaz bak yapma böyle.
 3. başkalarına veya anılarına ya da hayal ve beklentilerine verdiği bitmek bilmez kıymet sebebiyle çektiği acı dinmeyen youser.

  isteğim sert gitmek değil, fakat bir yerde silkelenip kendine gelmeli, şahsen öyle bir konuma düştüğüm nadir anda kendime öfke duyarak, sorun hemen her ne ise (en azından duygusal bağ kaynaklı bir sorun varsa) "beni üzen bu insan için mi üzüldüm" diyor, kendime saygı kalkanlarımı kaldırıp üstümden ölü toprağını atıyorum. başkası benim yerime bunu yapamaz zira.

  bulutun gözyaşı neşeden de olabilir pekala, aksi takdirde bu melankolik kullanıcı adını kınardım.
 4. (#211694) dert ettiği şeye bak. mevzu bahis konuda materyalist olmasında fayda bulduğum coni. aradığı şeyi, n=(dünya nufusunun yarısı)-1 olmak üzere, n kişiden birinde illaki bulur. olasılık oldukça fazla.

  (bkz: beyefendiye karı gönderelim)

  piçlik yapacaktım ama hadi yine iyisin.
  lets go to search again
 5. sözlükte barınmasını istemediğim canlı türü.


  millet yine tek taraflı hikayeler dinleyip methiyeler düzmüş.

  aprilin yazdıklarını okuyun, sonra örnek alıp çevrenizde bu ve bunun gibi canlıları barındırmamaya dikkat edin. insanın hayat enerjisini çalar, kendilerinden önce sizi öldürür bu tipler.
 6. ne yalan söyleyeyim belliydi bir şey çıkacağı.

  april may'in açıklamalarından yola çıkarsak, duygusal olarak dengesizlik var. belki psikolojiktir durumu belkide hormonsal, belkide hiçbir şeyi yoktur ilgi meraklısıdır? april may daha iyi bilir.

  kusura bakma ama hak etmişsin be tosunum :/
 7. yaşını bilemiyorum ama ergen değilse şımarık gelişimini tamamlayamamış bir zavallı.
 8. önce gel ağlak ağlak kadının özelini yay. ona buna mesaj atıp kendine yandaş bul. yandaş olmayanları acımasızlıkla suçla. sonra yine en başa dön kendimi öldüreceğim annemi duyarsın bilmemne. ölüp ölmemen şahsen benim hiç umrumda değil de sözde çok aşık olduğun april da arkandan yas tutmayacaktır. kadının hayatına karabasan gibi çökmüşsün hala daha mağdur edebiyatı, bu leke sana kazınsın demeler, affetmeyi öğrenirsin demeler. hayırdan anlamayan tacizci. kendini bilmez dangalak. ne yani sana şimdi ayy lütfen yapma etme mi diyelim? gidip tedavi mi olursun ya da dediğin gibi kendini mi öldürürsün bilmem de uzak dur, veda bile etme ay nesini anlamıyosun.
 9. saçmalamayın lütfen. ne kadar kötü olursa olsun bi insanı intihara teşvik etmek bu kararını güçlendirmek hoş değil kaldı ki aynı zamanda suç. siz kim oluyorsunuz ki başkalarını yargılamaya kalkıyorsunuz. herkes kendi hayatına baksın önce.

  bir bulutun gözyaşı sen de sakın ama sakın öyle bir şey denemeye bile kalkışma. biraz şu konulardan sözlükten uzaklaş. düşünme bile. mümkünse destek al. göreceksin her şey geçecek ileride bunlara gülüp geçeceksin bile.