bize gezmek olsun - youreads

  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (5.00)
bize gezmek olsun
usta oyuncular erkan can ve güven kıraç, küba’nın altını üstüne getiriyor! vedat atasoy’un yönettiği belgeselde bu ikili ile çok eğleneceksiniz. havana’dan trinad sokaklarına, devrim müzesi’nden rom müzesine, puro dükkanlarından atatürk ve nazım hikmet’in heykellerine uzanan bir yolculuğa hazır olun. erkan can ve güven kıraç: ‘bir şehri tanımanın en iyi yolu kaybolmaktır.’ diyerek kentin, zamanın durduğu renkli sokaklarını da keşfediyorlar. sıra dışı ve eğlence dolu bir gezi sizi bekliyor!


 1. erkan can ve güven kıraç'ın kübayı gezip tanıttığı, blutv'de yayınlanan belgesel. bu iki adam nerede bir araya gelse izlenir de, kübada olunca bir başka olmuş. havana sokaklarında dolaşıp, denize girip, mojito yaparken, küba tarihi anlatıyorlar. abuk sabuk gezi programlarını başka bir boyuta taşımışlar.
 2. hakkında söylenecek çok bi şey yok. herkese tavsiye edebileceğim, gereğinden fazla mizah içeren bi yapım.
 3. eğlenceli bir seri olmuş, herhalde serinin büyük bölümünde ikilinin kafası hafiften güzel. bol mojitolu, bol müzikli, bol danslı kısa bir gezi belgesel serisi.

  anladığım kadarıyla esasen daha uzun ve başka ülkeleri de kapsayan bir proje olarak tasarlanmış ama maalesef 3 bölümlük küba seyahati ile son bulmuş.
 4. muhtemelen abiler biz burda böyle güzeliz deyip programı bırakmıştır. bize gezmek olsun değil aslında onlarınki bize muhabbet olsun olmalıydı.
  abi