carnivale - youreads

  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.36)
carnivale
bir bilim-kurgu dizisi değil. carnivale, gezici bir karnaval'a katılarak polislerden kaçan ve tuhaf güçleri olan bir hapis kaçkını ile, california mintern kasabasında rahiplik yapan ve yine tuhaf güçleri olan bir adamın ayrı hikâyelerini konu alır kısaca.


 1. gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biri olabilecek iken hbo kanalının densizliğiyle 2 sezon sonra kaldırılan underrated dizi. bu diziyi sırf parasal sebeplerden dolayı bitirenleri allaha havale ediyorum sadece.
 2. şimdi efendim, bu harikulade dizi esasen altı sezon düşünülmüş. senaryoları da az çok şablon olarak belliymiş hatta. bu altı sezon ise 2-2-2 şeklinde üç temel parçaya bölünüp büyük bir finalde birleşecek şekilde planlanmış. (lan ağladım ağlayacağım)

  sonra ne oldu? mükemmel bir ikinci sezon (yani birinci kısım) finaliyle ağızlarımızı açık bıraktı. veee iptal edildi. (allah belanızı versin)

  clea duvall'i her gördüğümde içim sızlıyor lan benim. böylesine güzel bir dizi çat diye iptal edilir mi? hem de ne için? rome'un elbise masrafları için. yaa, romalılar da bir sezon çıplak dolaşsın, ne olacak?!

  "let's shake some dust!" ulan!