chester bennington - youreads

 1. linkin park'ın solistiydi, 41 yaşında intihar etmiş. niye olm niye ya?!

  "i tried so hard
  and got so far
  but in the end
  it doesn't even matter"


  rip
 2. eve geldim, uyumadan önce günlük reddit turumu atayım dedim. ilk iki post chester bennington'un ölümü hakkındaydı. o kadar ünlü ölümü gördüm şu bir kaç yıldır, hiçbirisi bu şekilde etkilemedi. üzüldüm lan bildiğin, tanımadığım bir insanın ölümüne üzüldüm. ortaokuldan itibaren nasıl etki bırakmıştı üstümde bu grup. metal müzik ile tanıştırmıştı beni. sunum yapmıştım sınıfta linkin park ile ilgili, sonunda papercut dinletmiştim. ilk siyah tişörtümdü hybrid theory. arasam bulurum evin bir köşesinde. saatler wikipedia sayfalarını okumuştum, kişilerle anlamsız tartışmalara girmiştim.

  cidden üzüldüm. gelsin bir from the inside
 3. gömlek üst yaka düğmesini bağlama sebebi, o güzel zamanların bağrı yanık güzel adamı; iyi yolculuklar, ruhun hoş olsun.
 4. yazları beraber takıldığım hakan'ın telefonunda bulunan tek şarkı linkin park-numb idi.bir şarkı ne kadar dinlenebiliyorsa o kadar dinlemiştik.sonraları bende telefon alınca zil sesi olarak faint ayarlamıştım.

  daha sonra transformers zamanları hakanla new divide mı yoksa in the end mi tartışmaları yapardık.

  bu tartışmaları yaparken chester'ın adı hiç geçmezdi ta ki rolling in the deep coverını görene kadar.

  adamın ölüm haberi çıktı çıkalı herkes çocukluğum öldü duyarı kasıyor.inanmıyorum çoğuna.benim gerçekten çocukluğumda önemli bir yerdedir chester ve linkin park.

  rip chester.ışıklar içinde uyu.
  eale
 5. öldüğünü* yeni öğrendiğim -bir dönemin simgesi olan- linkin park'ın solisti. eski şarkılarını tek tük yeniden dinlemeye başladığım, bu âleme hiç olmadığı kadar sövdüğüm bir zamanda ölmesi sembolik oldu. üzüldüm mü diye kendimi yokluyorum, çok da üzülmedim. bir an tepkisel olarak aha sıçtık şimdi face in the end'larla riplerle dolacak diye düşünmedim de değil. 2005'lerde ölseydi ikon olurdu, öyle bir durum da var.

  *hakkında öldürüldüğüyle ilgili iddialar var. çocuk istismarcısı popüler simaları teşhir edecekti diye öldürmüş olabilirler deniyor. chester'ın arkadaşı da olan audioslave solisti chris cornell'in mayıs ayındaki ölümünü de buna bağlıyorlar. cornell'in ölümünü de yeni öğrendim, niye ölüyonuz lan.