• izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (5.67)
death sentence - james wan
nick hume iş yaşamında yumuşak huylu bir yönetici özel yaşamında ise mükemmel bir aile babasıdır. mutlu bir evliliği vardır ve harika bir aileye sahiptir. ancak tanıklık ettiği o uğursuz akşam bütün hayatını değiştirecektir.
bir gece kendilerini bir silâhlı soygunun ortasında bulup, büyük oğlunun öldürülmesine çaresizlik içinde tanıklık eder. tutuklanan katile adaletin temsilcileri yeterli bir ceza vermeyince, oğlunun cinayetiyle ilgisi olan tüm suçluları öldürmeye yemin eder.
  1. bol aksiyon yapalim da bi sekilde bi konu uydururuz diyerek cekilen, dolayisiyla ne anlattigi belli olmayan, dandik film... aslinda anlatmaya degecek bi sey yok, sadece bazi yerlder running scared - wayne kramer'le filan karsilastirildigini gorunce sasirdim, ne alakasi var amk... bildigin steven seagal filmi bu, daha iyi bir yonetmenle cekilmis sadece.
  2. kevin bacon'u sevdiren intikam filmi. aile babası rolünü gerçekten çok iyi oynamış aynı zamanda yaşadığı acılardan dolayı geçirdiği değişim çok iyi anlatılmış. the punisher filmini sevenlerin kaçırmaması gereken güzel bir yapım.