1. Hoşgeldin mesaji yayinlamislar. Sitelere su anda ben giremedim maalesef. Kapatmışlar muhtemelen.

  Spoiler


  Ünlü hacker grubu RedHack, Doğan Medya Grubu'nu satın alan Erdoğan Demirören'e ait tüm siteleri hackledi. RedHack Twitter hesabından, "Duyduk ki Demirören Doğan'ı almış.. Biz de bir hoş geldin partisi yapalım dedik" notunu paylaştı.

  Demirören'in internet sitelerine bırakılan yazıda ise şu ifadelere yer verildi:

  "Duyduk ki Doğan Medya artık Demirören’e geçmiş. Eh RedHack olarak bir 'hayırlı olsun' demeseydik olmazdı. Bunu demişken, Demirören’in kendi sayfalarından, kendi gazetelerinde hiç yer vermediği ve sadece 'bu ay' olan bazı haberleri aşağıya yazalım dedik. Her şey siz de, para, medya, polis, asker her şey.. Ama siz de olmayan, hesaplamadığınız bir şey var.. Berkin’i hesaplamadınız, Ethem’i, Ceylan’ı Ankara’da Suruç’da, patlamalarda öldürdüğünüz canları, cesedini günlerce sokakta beklettiğiniz Teybet anayı, yıllarca karanlık hücreye attığınız halde size 'eyvallah' çekmeyen Gezi’nin yiğit insanlarını hesaplamadınız.."

  devamı
 2. uzun suredir sahsin sitesine giren tek kisi kendileri olmustur heralde. farkina varmadan hit kazandirdilar tupcunun sitesine. bu tupcu tam proje. hicbir halttan anlamayip herseyin icine sokulmasindan belli. hersekilde de kazaniyor kazandiriliyor.
 3. piknik tüpüne müstehak olan harekettir.