eski sevgili neden mesaj atar - youreads 1. ayrılmışsın aradan aylar yıllar geçmiş hala mesaj atıyosun amacın ne yani niye kafa karıştıyorsun bir insanı unutmak bu kadar zor olmamalı.
 2. seni fiziksel, ruhsal ve zihinsel olarak sömürüp gitmek içindir. kolay hedef, çabuk sonuç, denenmiş onaylanmış kişi üçlüsü.
 3. insanların bazen canları sıkılır. konuşacak kimseleri kalmaz. telefon listesine bakar. başına sonradan bela olmayacak, en zararsız, o anını ona ayıralabilecek, adeta kullanabileceği kişiyi arar. o kişi eski sevgili de olabilir, bir arkadaş da. yapılabilecek en iyi şey onu kırmadan yuvarlak cevaplar vermektir. ya da sıkıcı konular aç. mesela "havalar da ısındı yaa" de. mhp'nin olağanüstü kongrede kimi başkan seçeceğini filan anlat. ya da ölü taklidi yap. o zaten kendiliginden gider.
 4. yokluk semptomları başladığının belirtisidir.
 5. ayrıldığın sebeplere göre değişir neden mesaj attığı. kötü ayrılma durumu olmadıysa bir ihtiyacı olduğunda atması normaldir. sonuçta o kadar zaman en yakın arkadaşın, sırdaşın olmuştur. onu senden daha iyi tanıyan yoktur.
  fakat düşmanca bir ayrılık olduysa mesaj atmasının sebebi muhtemelen yalnızlıktandır.
  ama her halükarda eski eskide kalmalı, mesaj atıp kimseyi rahatsız etmemek gerek.
 6. yoklama alır
 7. attığı mesaj okunarak sorunun cevabına ulaşılabilir diyerek düz baktığım sorudur.
  dag
 8. karşıdaki onu her ne kadar eskitmiş olsa da, kendi sevgisini eskitemediği için.
 9. boşta kalmıştır, kontrol amaçlı kapı açık mı diye bakmak için mesaj atar.
 10. bunu ona sorsanıza^:ameke^


  zülfiyaredit: yemin ediyorum elitizmden öleceksiniz ameke