forever - youreads

  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.92)
forever
new york’un en iyi medikal müfettişi olan dr. henry morgan’ın, kimse tarafından bilinmeyen bir sırrı vardır: o ölümsüzdür! 200 yaşında olan doktorun geçmişindeki bilinmeyenleri, dedektif jo martinez tek tek ortaya çıkaracaktır.


 1. ölümsüz bir adam deyince başta fantastikli, vampirli diziler gibi sandımdı. öyle olmaz diye umarak izledim. ki öyle değilmiş. en son 1.sezon 20.bölümü çıktı. şu ana kadar her bölümde ciddi bir emek ve yaratıcılık vardı. aynı zamanda dizide ciddi anlamda sherlock esintileri var.
 2. dizi ilk başlarda hoş güzel gidiyordu ama adam ölümsüz diye de şimdi yaşadıkları her olayı da geçmişte yaşamasın artık. dizi polisiye olarak ortalama bir dizi içine birde ölümsüzlük falan koyarız ordan yürürüz demişler gibi duruyor. senaryo sürekli böyle gidecekse sanırım benden bu kadar.
 3. abc'nin reyting kurbanı ettiği, 2. sezonu onay almayan, hoş giden bir dizi idi.
 4. heyecanla izlediğimiz birazcık the mentalist azcık sherlock holmes karışımı yeni sezon için yalan olmuş dizi.
 5. ne yazık ki tek sezon sonunda bitirilmiş, eğlenceli bir diziydi. kanal mı iptal etti yoksa ioan gruffud diziyi bıraktı o nedenle mi devam etmedi bilmiyorum.
  ioan gruffud'un yine bir adli tabip rolünde oynadığı avustralya yapımı bir dizi var. bu dizide ölümsüzlük yok. yine de bunu sevenler ona da bir bakabilir.
  dizinin adı harrow şimdilik 3 sezonu var. dördüncü de gelebilir. https://www.imdb.com/title/tt7242816/
 6. yayınlandığı kanal (abc) tarafından iptal edilmiş efsane dizi. neymiş reytingler düşükmüş. amerikalıların realite show merakına kurban giden bir dizi daha oldu maalesef. çok da güzel gidiyordu, ardında bir sürü soru bıraktı. üzücü oldu...