hp
  1. hp kısaltmasının açılımı hewlett-packard şirketi'dir. 1939 yılında bill hewlett ve dave packard tarafından bir test ve ölçü cihazları üretici şirketi olarak kurulmuştur. daha sonra, 1970'li yıllarda hesap makinesi, 1980'li yıllarda inkjet, laser yazıcı ve tarayıcı, 1990'lı yıllarda masaüstü, dizüstü ve sunucu bilgisayarları üretimine başlamıştır.
  2. office jet pro 8610 model printerlarından çıktı alınabilmesi için bütün kartuşların dolu olmasını isteyen ticari markadır. yetiştirmeniz gereken araştırmanızın çıktısını sarı kartuş olmadığı için alamadağınızda elinizdeki iki adet yedek siyah kartuşla kendisine bakar kalırsınız. hayır, sunumu limon tadında yapacak olsam gam yemeyeceğim.
  3. yıllardır sıkılmadan kullandığım dizüstü bilgisayar markasıdır. son dönemde yavaşlıklar falan derken iyice zorlanmaya başladı.
    tabi bu durum canımı sıktı biraz ufak bi araştırmayla ankarada çok güzel bir servis buldum 240gb bi ssd ekledik termal macun bakımı falan derken laptopu canavar yaptılar. burayıda yeşillendiriyim ihtiyacı olan hemen iletişime geçsin bence.
    hp servisi
    d1tan