kadın dergisi - youreads

 1. "kezo" ismiyle sanat ve magazin dünyasına bomba gibi düşecek yeni dergimin adı. ilk sayısı nasıl olacak diye merak edenler için çaktırmadan aldatma sanatından belki lazım olur dediğiniz erkeği yedeklere almaya, adriana liman'ın çirkin olmasından "bu da mı burdaymış " diyip yüzüne güleceğiniz kişilere dair ne varsa hepsi bu dergide olacak.

  eklenmesini istediğiniz konularla igili görüş ve önerilerinize açığım.

  not: dergiyle beraber "bayan değil kadın" yazılı bayan t-shirt bedava verilecektir.
 2. şu kadınlar kadar kafanıza taş düşse de rahatlasak!
 3. kampanyalar benden sorulur.

  not:ben taşa da razıyım gülüm...
 4. 1978 yılında yayınlanmaya başlayan "kadınca" dergisi ülkemizdeki en bilinen (bazı insanlar bilmese de) örneklerinden biridir.
  1981 yılında derginin genel yayın yönetmenliğine duygu asena'nın gelmesinden sonra, yayın politikası değişiklik gösteren ve türkiye'de feminizm kelimesinin duyulmasına ön ayak olan en önemli yayın organlarından biridir.
  işlediği konular döneminde hep tartışılan, ses getiren konular olmuş, o döneme kadar ülkede hiç konuşulmayan tabu halindeki konular bile, toplumda tartışılır hale gelmiştir.
 5. meynet kadın, haniminevi.com, pudra, elma elma gibi bir çok kadın sitesi yeni kadın dergisi modelidir. dijital kadın dergileri kadın bloğu olarak faaliyetlerini sürdürmekte ve basılı yayının yerini almaktadır.
 6. kadın dergisinde makyaj, giyim kuşam dedikodu olması klişeleri pehh