kidding - youreads

    • izledim
    • izliyorum
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (7.00)
kidding
televizyondaki çocuk programlarıyla ikon haline gelen ve mr. pickles olarak tanınan jeff (jim carrey), bir iyilik ışığı ve amerika'nın duyarlı genç beyinleri ile kendisiyle birlikte büyümüş ebeveynleri için bir bilge konumunda olup milyonlarca dolar değerinde bir marka imparatorluğunu yönetmektedir.
ancak bu pek sevilip sayılan kişinin karısı, iki oğlu, kız kardeşi ve babasından oluşan ailesinde çatırdamalar yaşanmaya başlayınca peri masalı, öykü ya da kuklalar kendisini bu krizden çıkarmaya yardımcı olmayacaktır.
acımasız dünyada oldukça kibar ve yardımsever bir adam olarak kalmayı başarmış jeff'in hayatını geri kazanmak için verdiği mücadelede başına neler gelecek ve ne gibi değişimler yaşayacaktır? işte dizi, bizlere bu sorunun cevabını verecek.


  1. uzun suredir ekranlardan uzak kalan jim carrey bu yapim ile seyirci ile bulusuyor. henuz 2 bolum yayinlandi ama jim carrey son donemde ilginc fikirler ve farkli bir hayat tarzina donmustu. dizide de bu durumlari bizlere gosterip elestirdigi gunumuz insanlik anlayisiyla dalga gececek sanki. biraz kafayi yedi, ne dedigini bilmiyor yorumlari yapiliyor hollywood piyasasinda ama bilemedim. kafayi mi yedi erdi mi jim abimiz bilinmez ama birseyler yasadigi kesin. bu dizide oynamayi kabul ettigine gore bize anlatacaklari var galiba.