kıvırcık saç - youreads

 1. saçlarının her bir kıvrımını sevdiğim insanlarda bulunan saç.
 2. bende de var ve günün belli zaman diliminde farklı şekillerdr karşımıza çıkıyor duş sonrası en iyi görüntüyü verirken,yataktan kalkış sonrası koca marul kafaya dönebiliyorsunuz.hayir tabiki hep roma veya yunan girdileri girmeyeceğim:)
 3. keşke bende de olsa dediğim saç türü.
  biz şekilden şekile sokmaya calısıyoruz her sabah.
  onları sacları dogal haliyle daha güzel oluyor.
 4. bakımının zor olduğunu düşündüğüm saç tipi.
  benim de küçükken saçlarım kıvırcıkmış. ben eskiden sarışınmışım durumuna benzedi bu da ama valla öyleymiş :) sonra büyüdükçe dalgalıya döndü. kıvırcık kalmadığına mutluyum da şu an kıvırcık saçlı olanlar varsa aramızda saçınıza fön çektirmeyin. fön kıvırcık ve dalgalı saçta bozulmaya sebep oluyormuş.
 5. kıvırcık saç geni düz saç genine daha baskın olmasına rağmen etrafımızda daha çok düz saç görürüz.
 6. aşırı hacimli olması sebebiyle sevmediğim bir saç tipi. hele bir de sahip olanın kafası küçükse iyice çirkin görünüyor.
 7. kadınlara çok yakışan saç türüdür.
 8. bir zamanlar olduğumdur.
  şimdi ise örüyorum, sonra açınca bir "süper oldum bea!" hissi geliyor -ki oluyorum da- sonra nem denen cani, kuruluk denen hain birleşince o süperlik gidiyor.

  nalet gelsin vaktiyle düz saç isteyen, bunun için dua eden aklıma.
  ne dilediğinize dikkat edin.
 9. seviyorum sevmesine de kıvırcık saçı kontrol etmek hayli zor. her sabah kıvırcığın farklı bir türüyle tanışıyorum. en son saç diplerimi hacimlendirmek isteyip bir sürü sprey, köpük aldım. çoğu da elimde patladı. daha deneye deneye saçıma en uygununu buluciim artık.