1. bugün partiden ihraç edilen kadın siyasetçi. kararı yargıya taşıyacağını söylemiş. diğer muhaliflerden bazılarının da fetö soruşturması ile içeri alındığı söyleniyor. bahçeli ohal'den faydalanarak oldu bitti ile işi halletti. rakiplerine karşı kongreye gidebilecek iradeyi ve cesareti gösteremeyen bir lider partisine ve ülkesine ne vaat edebilir ? kendi üyelerini partisine küstürenler bunun doğal sonucunu da seçimlerde görecektir.
 2. http://i.hizliresim.com/rMrP7a.jpg

  "mhp'nin akp'nin arka bahçesi haline gelmesine izin vermeyeceğiz." diyebilen bir karaktere sahip, devlet gibi kadındır. ben ona devlet ana diyorum.

  cnn'deki yayında da şirin payzın gibi terörist sevici bir mahlukun önünde harikulade cevaplar vermeyi başarmıştır.

  ak çomarlar veya kürtçü döl artıkları; kim ne yaparsa yapsın milliyetçi hareketin başına gelecektir. zira atatürk'ün görmek istediği türk kadınına en güzel, en büyük örneklerdendir.

  bu zamana kadar mhp'ye başındaki adam yüzünden oy vermedim, chp'ye de rezil bir kürtçü partiye dönüştüğü için oy vermeyi bıraktım fakat bu kadın başa gelirse eğer, bir sonraki seçimde oyumu ve çevremdeki onlarca oyu kazanacaktır.

  kürtçünün de ak çomarların da düşmanı biri var ise, bilin ki o vatan'ı seviyordur.
  slipo
 3. mhp'nin başına geçtiği zaman atatürk düşmanı mehmet bekâroğlu ve sezgin tanrıkulu'ndan ciddi rahatsız olan kisilerin de oyunu alacağını düşünüyorum.
  yıllar önce gecenin bir vakti başbakanlık binasi koridorlarında tesadüfen karsilasmistim kendisiyle gülümsemesi içten, çok sempatik biri gelmisti bana o zaman, ki bakandi ayni zamanda. sempatikligi ve ictenligi ile birebir konuştuğu kişilerden oy almakta zorlanmayacagini düşünüyorum.
 4. bir fikir ve ülkü partisi olan mhp'nin içinde bulunduğu durumu kurtarıcak kişidir.
  vizyonu ve ülkücü tabanda edindiği yer bunu gösterir niteliktedir. aslında devlet bahçelinin il teşkilatları tek tek kapatmasıda meral akşenerin yükselişinin bir göstergesi.
 5. bir şekilde mhp nin başına gelirse, mevcut başkanının yerine daha fazla başarı sağlayabilecek, böylece sağ oylarının belli bir partide toplanmasını önleyebilecek ve siyasette dengeyi sağlayabilecek, umut vadeden bir siyasetçidir.
 6. bu aralar çok aktif. bir bakıyorsunuz denizli' de bir bakıyorsunuz elazığ' da . sloganı ise "babaanne değil başbakan olacağım." mevcut dengeleri lehine değiştirebilir mi tartışılır. o' nu isteyen pek çok parti mensubu var mı ya da halk ile gerekli kaynaşmayı karşılar mı, bu da tartışılır. fakat sevindirici bir durum görüyorum ki; bir kadın olarak elinden gelen çabayı gösteriyor, görünüşte tabi. siyaset gibi dipsiz bir kuyu da gerçekleri görmek ne derece mümkün bilmesek de, erkeklerin her yerdeki hükmedici eziciliği açısından mevcut hareketini destekliyorum.

  hiç bir partiye mensup olmadığımı da not olarak düşmek isterim.
 7. kendime yakın bulduğum tatlı bir kadın. mhp'nin başına geçerse oy verme ihtimalim yüksek.
  slipo
 8. severim bu kadını, özellikle meclis başkanlığındaki komik diyalogları falan çok sempatik gelirdi her zaman. mhp'nin başına geçmesi durumunda oylara pozitif etki edeceği kesin.
 9. seçilmesi durumunda mhp'ye yeni bir boyut kazandıracağını düşünüyorum.
 10. kendisinin niğde'de yapacağı konuşma, valilik tarafından iptal edilmiştir.