1. aklı basında bilinçli kardeşlerime teşekkür ediyorum dejenere insan topluluklarını fikren yıkın gecin umarsamayın millet ne olduğunu gördü sahip çıkın sımsıkı sarılın vatanınıza,bayrağınıza,anayasanıza,hukukun üstünlüğüne,onurunuza,haysiyetinize...çok zor iki gün geçirdik devleti örümcek ağı gibi sarmış bir terrorist yapının nasıl çözüldüğünü gördük yakında size burdan taahhüt ediyorum ki pkk da çözülmeye baslayacaktır bakınız çok yakında göreceğiz oturduğumuz koltuklardan artık daha güçlü kalkma zamanıdır gün kurtuluş günüdür allah daima muvaffak eylesin
 2. iyi niyetli oluşunu ileride belki de canıyla ödemek zorunda kalacak youser tarafından açılan başlık. ülke şeriate doğru adım adım yürürken (anayasada bile dini vurgu isteniyor) hala demokrasi, insan haklarıyla kazanım elde edebileceğini düşünüyorsan sana buradan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. bugün acıdığın sivil topluluk en geç 7 yıl sonra karşına çıkacak ve sana asla acımayacak.
  (bkz: #136466)
  bb
 3. hiç şaşırmıyorum ve korkmuyorum. tarihte daha kötüsünü yaşadık biz hem de bir iki defa değil...

  yunan ordusuna hilafetin ordusu diye fetva verenleri ve inananları da gördük.
  kuvai milliyeye karşı kuvai inzibatiyyenin kuruluşunu da gördük.
  padişaha destek verip ittihat ve terrakinin püskürtülmesini de ittihat ve terrakiye destek verip padişahın indirilmesini de gördük.

  yunan ordusuna asla mukavemet gösterilmesin emrinin verildiğini de, onların tecavüz ve katliamlarla izmir'den ankara içlerine kadar ilerleyişini de gördük.

  tek tük karşı konulmalar yaşandı yunanlılara. nedeni belli, doğru ile yanlışı ayırd edemeyen kula kulluk edenlerin çokluğu. yani cehalet...
  aynı cahil kesim, bu tek tük karşı koymaları sahipleniyor üstelik. cehalet işte...

  amerikan askerilerine özel hazırlanmış kerhaneleri gördük. kapısında bekçilik yapan görevlilerimizi gördük.

  habur'dan teslim olan(!) teröristlerin davul ve zurnalar eşliğinde karşılanışında sessiz sessiz izleyenleri gördük, yunan ordusundaki gibi. ve ne olduğunu bilmeden köprüye dikilip, korkup teslim olan çocuklarımızın kafasının kesilmesini, yetmeyip naaşlarının tekmelenmesini gördük.
  üstelik şehitler ölmez sloganı atılarak!

  bu devran hep böyle döndü, dönecek...

  ben bunu annesinin "yapma! cız!" uyarılarına uymayan ve eline vurduğu için sinirlenip ağlayan sobaya dokunmak isteyen bebek gibi görüyorum.
  o soba bebeğin elini yaktığında dehşet içinde gerçeği anlayıp gözyaşlarıyla annesine koşacak bebek gibi...

  gerçek anlaşılıp tüm ordu toplanıp yunanlıları durdurmaya çalışıp yenildiklerinde, sobaya dokunmuş olan milletin "neredesin mustafa kemal paşa!" diye inlemelerini gördük.

  ve gazi paşa'nın "onları vatanın harim-i ismetinde boğacağım!" diyerek eskisinden daha çok asker kaçağı bulunan ve yaralılarla şehitlerle biçare düşmüş orduyu alıp yunanlıları def edişini gördük...

  bizde kubilay'lar da bitmez bekçi şevki'ler de. yalnız hesap vakti geldiğinde, kafa kesmeleri için teslim ettiğiniz güruhtan yana yakıla siz kaçacak ve "kurtar bizi mustafa kemal'in ordusu!" diyeceksiniz.

  "ilim, müslümanın kaybettiği malıdır. nerde görürse gitsin alsın." denildi. gittik aldık ezelden beri. "iki kuruşumun birini kitaplarıma harcardım." dedik.
  kim daha müslüman allah bilir fakat, hakkaniyetli olan yalnızca bizdik.

  gelecekte, yine hakkaniyetli olacağız. "zalime merhamet mazluma zulümdür."
 4. eğer dini bir yaklasım olacaksa anayasada ki bu imkan dahilinde değil her hukukçu bunu görür ve bilir ki bu konuda dünyanın yarısından fazla ülkenin anayasaları dini bir işgale çok açık bırakılmıştır ama ülkemizdeki bu ilkeler kanunlar tarafından zincirleme olarak korunur yani örnek verirsek 1. 5.maddeyi korur 2. 10.maddeyi gibi vb. böyle bir durum olursa zaten 78 milyon-yousers sokağa dökülüp anayasasını basının üzerinde taşıyacaktır bundan hiç süpheniz olmasın bugün şeriat aslolarak ortadan kalkmıstır ülkenin en büyük islami terör örgütü tarihin kara ve tozlu sayfalarına karışmıştır
 5. benim karımı, kızımı sırf giydiklerinden dolayı kendine helal gören iblis. sıkıysa gel de al.