1. tarihi değiştir...
  yer adlarını değiştir..
  kopyala yapıştır....
  h2o
 2. ben çok rahatladım... beni tatmin etti...içime bir güven duygusu oluştu...dosta güven düşmanı korku sardı... yarın ankara da işime giderken ölmeyeceğim anladım...

  şaka gibi bir ülke yeminle...
 3. 3 baslıktan olusan açıklamadır. alışılagelmiştir.
  -kimse bizim gücümüzü test etmesin.
  -lanetliyoruz.
  -misliyle karşılık verilecektir.
 4. "ankara’nın kızılay semtinde, 13 mart 2016 pazar günü meydana gelen terör saldırısını şiddetle lanetliyor, bu menfur saldırıda hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum.

  türkiye, bölgede yaşanan istikrarsızlık neticesinde son yıllarda terör saldırılarının hedefi olmaktadır. terör örgütleri ve onları maşa olarak kullananlar, güvenlik güçleriyle yaptıkları mücadeleleri kaybettikçe en ahlaksız, en vicdansız yollara başvurarak masum vatandaşlarımızı hedef almaktadırlar.
  ülkemizin bütünlüğüne, halkımızın birlik ve beraberliğine kasteden bu saldırılar, terörle mücadele konusundaki azmimizi asla azaltmamakta, kararlılığımızı daha da artırmaktadır.

  aziz milletimiz, bu hain saldırılar karşısında, her zamankinden çok daha fazla birbirine sarılmakta; teröre, teröriste ve terörün arkasındaki odaklara vakur bir şekilde karşı durarak birliğini perçinlemektedir.

  türkiye, millet olarak birbirine kenetlenen kimliğiyle bu zor günleri de elbette geride bırakacaktır.

  devletimiz, her türlü terör tehdidi karşısında, meşru müdafaa hakkını kullanmaktan asla vazgeçmeyecektir.

  askeriyle, polisiyle, köy korucusuyla tüm güvenlik güçlerimiz, hayatları pahasına, terör örgütleriyle kararlı bir mücadele yürütmektedir.

  vatandaşlarımız endişe etmesin, devletimizin tüm kurumlarının milletimizle işbirliği içinde yürüttüğü terörle mücadele mutlaka başarıyla neticelenecek, terör dize getirilecektir.

  ankara-kızılay’daki terör saldırısında kaybettiğimiz vatandaşlarımıza bir kez daha allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyor; acılarını paylaşıyor, yaralılarımıza allah'tan acil şifalar temenni ediyorum.”

  şeklinde gelen açıklamadır.

  "vatandaşlarımız endişe etmesin" ve "türkiye, millet olarak birbirine kenetlenen kimliğiyle bu zor günleri de elbette geride bırakacaktır." cümlelerini de kafamı sağa sola sallayarak okuduğumu belirtmek isterim...
 5. google bu açıklamayı yayınlayan internet sitelerini engellerse şaşırmam, önceki açıklamaların birebir aynı(*:tanım burada).
 6. "türkiye, bölgede yaşanan istikrarsızlık neticesinde..."

  kardeş siz değil miydiniz "istikrar 'sürsün', türkiye büyüsün" diyen. şu istikrar ne ara başladı, sürdü, ne ara bitti, bir haber verseydiniz.

  keyfekeder, ben yaptım oldu, hadi şimdi dağılın tadında bir açıklama.
 7. dik durmaktan yorularak bayginlik gecirmeden once soylenmis gibi duran aciklamadir.
 8. oh, lanetlediyse sorun yok gençler. rahat uyuyun. başka ne yapsın öyle değil mi?
 9. muhtemelen sekreterin bilgisayarında "terör saldırısında yapılacak açıklama" diye kaydedilen bir word dosyası içeriği