sevgiliye verilen kitaplar - youreads 1. das kapital

  benim tavsiyem üzerine kitabı okudu ,diyalektik materyalizm işini çözdü, bunu ilişkimiz üzerinde uyguladı ve bana tekmeyi bastı. haliyle kitabım onda kaldı.
 2. kitaptır, okunsun diye vardır, süs eşyası olsun diye değil. dağıtınız, paylaşınız.
 3. kitap vermedim diye hatırlıyorum ama aldım. istese de geri vermem. :)
  death note serisini aldım, sayesinde manga serisi bitirmiş oldum hayatımda. sartre aldım. bulantı. içimi bulandırması için bilerek yaptı bence.

  gerçi bir öğrencim istedi benden death note serisini. okuduktan sonra paylaşmayı seviyorum illa bağlı değilim o kağıtlara. versem mi vermesem mi diye çok düşündüm. sonra yenisini ona aldım. kitap paylaşımlarını yaptığımız insanlar zaten az oluyor ister sevgili ister arkadaş. en azından hatıra kalsın dedim.
 4. ayrılırken geri istememe rağmen vermemesi nedeniyle bir daha yaparken 2 kere düşüneceğim hareket
 5. cesur yeni dünya - aldous huxley.

  şahane bir kitap. bana çok şey kattı. 6-7 senedir aklımda olan bir kitaptı. bir gün bir gazetede köşe yazısında bahsediliyordu. ona verdiğimde resmi olarak sevgilim değildi ya da kendince öyle olmasını istiyordu. benim bu kitaptan aldığım zevki, heyecanı hissetsin, ona güzel bir şeyler vereyim istedim.

  şüphesiz ki birine verebileceğiniz çok güzel bir hediyedir size çok şey katmış bir kitap. ve hediyeler, değer verilen insanlar içindir.

  edit: geçen hafta kitaplığımdan kızıl ot'u (boris vian) aldı. eski sevgilim.