sons of anarchy - youreads

  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.86)
sons of anarchy
motorsikilet kulübü mc, kaliforniya'nın küçük kasabasında, kanun adamlarına karşı kendi yasa dışı varlığını korumaya çalışır. kulüp, bir yandan içinde bulunduğu kuralsız yaşamını sürdürmeye çalışırken, diğer taraftan da bölgenin suç ve uyuşturucu ağına karşı direnç göstermek zorunda kalır. şimdi zaman, haley davidsonlar, night trainler ve road kingler'in zamanı. sons of anarchy, amerika'da uzun yıllardan bu yana varlığını sürdüren motorsiklet çetelerinin yaşamlarını gözler önüne seriyor. para, kan ve gücün çekiciliğine dair sürükleyici bir dizi.


 1. sons of anarchy (2008-2014) suç ve drama dizisidir. dizi charming denilen hayali kasabada yasa dışı işlerle uğraşan motosiklet kulübünün maceralarını anlatmaktadır. dünyaca ünlü hells angels adlı motosiklet kulübünden esinlenerek kurt sutter tarafından yapımcılığı yapılmış dizidir. izledikten sonra evi arabayı satıp chopper alma isteği uyandırır.
  sadece müzikleri için bile izlenir.
 2. favori dizimdir. sürükleyici bir suç dizisi olmasının yanı sıra bol bol gaza getirir, izledikçe insana özgüven pompalar. sanki her gun onları yaşıyormuşuz gibi. harley davidson tutkunları ekran başına lütfen.
 3. efsaneler arasında çoktan yerini almış mükemmel dizidir. sürükleyici kurgusu yanında dizi içerisinde kullanılan şarkılar çok başarılıdır, sadece müziklerini dinlemek için bile izlenir, samcro nun maceralarını katmıyorum bile. redwood original ulan!
  soylu
 4. ilk sezonlarindan sonra hitap kitlesini dusurup , kendinden sogutmus dizidir. bildigin turk dizisine dondurduler saka maka
  bragi
 5. cast ekibinde katey sagal, charlie hunnam ve tommy flanagan gibi usta oyuncuları barındıran california tabanlı kolları kuzey irlanda'ya kadar uzanmış aynı zamanda ira gibi illegal örgütlerle organik bağ kurabilmiş bir motorsiklet çetesini anlatan 7 sezonluk tapılası kurt sutter yapımı dizi.
 6. i promise to treat you as good as my leather and ride you as much as my harley*

  gibi şahane bir evlilik yemini bulunduran, california'da charming adlı ufak bir kasabadaki kriminal motor kulübünü temel alan on numara beş yıldız bir dizi.
  kuz
 7. " nefret etmemek o kadar zor ki… 
  insanlardan, eşyalardan, geleneklerden 
  senin azmini kırıp kanamanı izlerken zevkten dört köşe olduklarında 
  mantıklı gelen tek his nefret oluyor. 
  ama ben nefretin insanı ne hale getirdiğini biliyorum. 
  nefret insanı paramparça eder. 
  olmadığı birisine dönüştürür. 
  hiçbir zaman dönüşmeyeceğine yemin ettiği birisine.. 
  sana anlatmam gereken de bu. 
  sana kalbimde hissettiğim onca berbat şeyin ağırlığı altında ezilmemek için ne kadar uğraştığımı anlatmalıyım. 
  bazı günler, hayatım ölümcül bir denge yarışına dönüşüyor. 
  yapmak istediklerim ile yapmam gerekenler birbirlerine çarpışıyor. 
  düşünmeden yaptığım hareketler ben daha onları planlayamadan, sorunları çözmeye yönelik oluyor. 
  herhangi bir günüme baktığımda o günü, bir önceki günden aldığımız darbelerin izlerini silmeye çalışmakla geçirdiğimi görüyorum. 
  böyle bir hayatta, bir geleceğim yok. 
  elimde sadece dikkat dağınıklıgı ve pişmanlık var… iki gün önce en iyi arkadaşımı gömdüm. kulağa ne kadar klişe gelse de, benim de bir parçam o tabutta. az buçuk tanıdığım bir parça. bir daha asla görmeyeceğim bir parça. her gün yeni bir kutudur; açıp içine bi göz gezdirirsin. bunun bir hediye paketi mi yoksa bir tabut mu olduğuna karar verense bizleriz. "

  jackson "jax" teller / sons of anarchy
  kuz
 8. anarşist bir motorsiklet klubünün kanun adamlarına karşı kendi yasa dışı varlığını sürdermeye çalışmasını konu alan dizidir.
 9. türkiye motosiklet kulüplerinden bazılarının üyelerini aylık 30lira aidata bağladığı gerçeğiyle yüzleşmeden önce iç geçirerek izliyorduk tabi.

  türkiye versiyonu için:
  Sons of aidat
 10. bilgi birikimine sahip olarak tekrar izlenmesi gereken dizi. ben bu diziyi izledim. yani izlediğimi sanıyordum. öyle alt hikayeler var öyle mesajlar var ki. yahu kurt sutter sen ne cani bir adamsın. sen nasıl bir dehasın. bu dizinin son sahnesine ve son cümlesine çok dikkat edin. ardından bir aydınlanma yaşayabilirsiniz.

  soundtrackleri müzik dinlemek için kullandığınız aygıttaki her şeyi sildirip sadece soa soundtracklerini attıracak kadar harikadır.

  ya ne biliyim çok başka ya. çok..
  kuz