two steps from hell - youreads  1. epik müzik sektöründe audiomachine ile birlikte başı çeken grubudur, trailer ve oyun müzikleri ile bilinen grup, birden fazla alanda, kanımızı kaynatan müziklerin yapılmasına sebep olmuştur, aslında bir müzik şirketi olduğunu belirtmek gerekir ancak o kadar başarılılardır ki bir müzik grubu olarak algılanması son derece normaldir, harry potter, x-men ve pirates of the carribean gibi filmlerin müziklerini yapan grup, mass effect 2, mass effect 3, witcher 3 gibi oyunların hem trailer'larının müziklerini hem de oyundaki müziklerin bir kısmını yapmıştır, ters çalışırken ve spor yapılırken dinlenmesi gerektiği nacizane fikrimdir.
  2. İsim olarak yeni öğrendiğim ama dinledikçe ben bunu burdan biliyorum zaten dediğim grup.

    2006 yılında Thomas Bergersen ve Nick Phoenix tarafından kurulmuş. Film müzikleri yapsalar da asıl işleri "trailer" müzikleri yapmak.

    Endüstriyel albümleri dışında SkyWorld, Classics Volume One, Speed of Sound, Miracles, Colin Frake on Fire Mountain, Sun, Battlecry, Legacy, Classics Volume Two albümleri vardır.

    Bence Invincible albümü gerçekten mükemmel. Özellikle kulaklığı takıp albümü dinlerken Heart of Courage çaldığında, insanın gözü kapalı savaşa gidesi geliyor.

    Umarım benim tahmin ettiğimden daha ünlü bir gruptur. Çünkü gerçekten başarılı işleri var.