vefat eden youreads yazarları - youreads 1. eğer bir gün benim ölüm haberimi alırsınız ve arkamdan helva falan yerseniz; lanetiniz olurum. sizi bulurum, tek tek rüyanıza girerim.

  künefe yiyeceksiniz. dondurmalı, kaymaklı; üçgen, yuvarlak künefelerle yad edeceksiniz beni.
  bu da böyle biline
 2. sosyal medya hesaplarının zamanı gelince bir ölünün günlüğü olarak kalacağını idrak ettiren başlık.
 3. öncelikle herkese sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim.

  sosyal platformda böyle bir arkadaşımın ölüm haberini almıştım hiç tanışamadığım bir insandı israilde yaşıyordu adı veya nickde olabilir ari. muazzam bir türkçesi vardı daha genç sayılabilecek bir yaşta trafik kazası sonucu vefat etmişti. başka bir israilli arkadaş sağolsun bilgi vermişti. yazdığı yazılarından,tartışmalarından tanıdığım kadarı ile zeki,naif bir insandı ışıklar içinde uyusun.

  ölürsek youreads gazete ilanı verir diye düşünüyorum. "çok kıymetli youzırımız kitapayracıolmayanadamı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyiz sevenlerine başsağlığı dileriz.(swh)" (youreads ailesi)

  ilan

  ölüm marşı
  sela
  tutti frutti
 4. herkeste bir ben ölmem havası sezdiğim başlık
 5. 1.5 yıl kadar önce youreads yeni açıldığında internette araştırma yapıyordum başka sitelerde bahsi geçmiş mi diye. odtü öğrencilerinin bir forumunda denk gelmiştim birisi vefat etmiş, ekşi sözlük ve youreads'teki hesaplarını kapattık yazmıştı, kim olduğunu tespit edemedim bir türlü ama var böyle bir olay. zaten nerde yok ki. gelip geçiyoruz dünyadan, allah rahmet etsin.
  abi
 6. "bir garip ölmüş diyeler
  üç günden sonra duyalar
  soğuk su ile yuyalar
  şöyle garip bencileyin" yunus emre

  bircogumuz sessiz sedasız gideceğiz, kimsenin haberi olmayacak. şimdiden hepimize huzur diliyorum.