youreads üyelerinden tavsiyeler - youreads 1. tema. siyah tema kesinlikle.
  müzik videoları dışındaki müzikle ilgili başlıkları sanat içinde açıyoruz ya, radyo voyage'ı sanat kanalına açmış oldum garip geldi biraz.
  vereceğimiz linkler için, nasıl anlatsam. mesela bu konudaki fikirler buradaki blogda yazmaktadır derken blog yazan yer mavi olsa da ordan linke tıklasak mesela. çok güzel anlatamadım ama idare edin artık.
  ilaveten: burayı çok sevdim, yayında ve yapımda emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler sevgiler.

  edit: girdi yazarken farklı bir yere tıkladığımızda taslak olarak da kaydetmemişsek, direkt tıkladığımız yere gitmeden emin misiniz, yazdığınızı yollamadınız tarzı bir uyarı sistemiyle de karşılaşabiliriz. yazılanlar muhafaza olur.
 2. yayın evleri için başlık açıldığında kitap kanalına düşse ve onları da oylayabilsek belki.
 3. yorumlardaki boşluklar birden çok uzunlaştı, bir satır inmeme rağmen beş satır inmişim gibi örneğin. az evvel oldu, tüm giriler böyle. daha evvel standart uzunluktaydı, haber vermek için yazıyorum.
 4. yıldız^:this^ın üstüne tıklamadan içinde ne yazıyor göremiyorum, tıklayınca da yazdığım şey bir ukte edasıyla açılmaya başladı. ^:işiniz bitmiyor :)^

  editdit: düzeldi efendim, very god, ışık hızında çalışılan sözlük youreads ^::)^
 5. paylaş şeysinde bir giriyi twitterda paylaşmak istersek başlık adı çıkmıyor sadece link çıkıyor. facebook ve google +'da çıkıyor. twittera da bir el atabilir misiniz?
 6. birkaç gündür yazılarda bir iç içe geçme durumu söz konusu şekil 1a'daki gibi. sayfayı yenileyince düzelse de haberiniz olsun dedim.
 7. ayrıca (bkz: nilgün marmara) gibi yazar kanalı açılmadan önce kişi kanalında başlıkları açılmış olan yazarların diğer kanala taşınması daha iyi olacaktır.