1. youtube music aralarında en zayıf olanı, zaten stabil çalışmıyor. bağlantı yaptığı cihaz kapatılıp açılınca kaldığı yerden devam edemiyor, bazen önizlemede donuyor. ve video oynatıp duruyor muhtemelen kota düşmanıdır hesaplamadım.

  spotify habire aynı şarkıları önerip duruyor. uygulaması çok iyi ve stabil çalışıyor. cihazlarla etkileşimi çok iyi, hatta müziği telefondan masaüstü uygulamasına akatarabilme özelliği sadece burada var.

  itunes içerik olarak güçlü listeleri var ama bir müddet sonra sıkıntı olabilir keşif kısmı zayıf. uygulama çok iyi ve stabil çalışabiliyor.

  itunes ve spotify yarışır. bence youtube music sınıfta kalıyor.
  abi
 2. youtube music platformunu denemesem de, spotify, itunes ve tidal'ı denedim. tercihim eğer bir kaç noktada kendini geliştirirse tidal olur (ki tidal'da da şarkının çalmasını istediğin cihazı seçebiliyorsun, ama kütuphane konusunda sıkıntıları var).ama şimdilik bazı noktalarda (keşif kısmından harika şeyler çıkabiliyor özellikle son bir kaç aydır bende, listen together çok iyi bir özellik ve bence arayüzü itunes dan iyi) spotify rakipsiz görünüyor.

  ses kalitesi olarak tidal'dan daha çok verim alıyor gibiyim. tabi bu placebo etkisi olabilir. tam bir test yapmasam da, daha çok keyif alıyorsam açıkçası neden umursayayım.