1. bootloop ve ghostscreen problemleri ortaya çıkana kadar müthiş bir telefondu. fiyat / performans olarak kesinlikle piyasanın en iyisi diyordum.

    ancak bootloop ve ghostscreen gibi sorunlar nedir arkadaş.. 2015 yılında üretilen cihazlarda kronik sorunlar mevcut. aman diyeyim uzak durun.

    yoksa lg türkiye rezaleti ile bir aydan fazla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. 17 gün sonra değişim onayı alan cihaz için değişim sürecini sorduğunuzda "daha bir hafta olmuş değişim kararı verileli" diye bir tepki ile karşılaşıyorsunuz. bugün, yerel bir marketi aradığınızda karşılaşacağınız kurumsal anlayış muhtemelen lg türkiye çağrı merkezindekinden daha iyi olacaktır.

    özetle; bir gün g4'ünüz elinizdeyken kapanıyor ve tekrar açılmıyor, bir aydan fazla telefonsuz kalıyorsunuz. sonrasında teknik servis, çağrı merkezi, hakem heyeti, uğraş dur.

    ps: anakart kaynaklı benzer bir sorunu yıllar önce samsung galaxy s2'de yaşamıştım. garanti süresinin son günü, hatta mesai saati bitimi olmasına rağmen servis cihazımı sorunsuz teslim almıştı. 4. günde cihazımı yeni anakart ve batarya ile teslim ettiler.

    türkiye'de, servis hizmeti kalitesi çoğu zaman ürün kalitesi kadar önemli. lg g5 almayı düşünen arkadaşların aklında olsun.

mesaj gönder