1. ceza lügatı ile hiçbir ilgi alakası olmayan, erk zihniyet tarafından bir insanın yaşayabileceği en aşağılık durum olarak görüldüğünden, cezayı isteyenlerin ve uygulayanların ekran başında ego mastürbasyonu yapmasına neden olacak -- erk zihniyetçe sağlayacak -- akıl almaz ve çağ dışı eylem.

    bu ceza eyleminin niçin çağ dışı ve akıl almaz olduğuna hiç girmeyeceğim izninizle. bunu düşünebilmek, kötüyü görebilmek için 'kötünün' tecavüzüne hiç uğramamış bir akıl yeterli olacaktır.

    kaç yılındayız acaba? bu eylemin, yahut cezanın gerçekleşmesini isteyenler tecavüzcü, tacizcilerden daha fazla erk zihniyet kirine bulanmıştır ve en az o suçları işleyenler kadar kötüdürler, şahsımca.

    insan aklı hiç bu kadar aciz duruma düşmemiştir sanırım. 2016 yılındayız ve insan, yıllarca doğayı kontrolü altına almaya çabalamış olan ve hala bu uğurda gecelerini akıtan insan, eriyor. bilim odalarına erk zihniyet kokuları sızıyor. üniversite öğrencileri yemek yerken bombalanıp ölüyor. bir takım 'insan' müsvettesi hadım cezası istiyor.

    kaç yılındayız acaba. ah tanrım, kaç yılındayız?

mesaj gönder