1. adam instagram'da, twitter'da fenomen olayım derken fetö'cü oldu. tamam cesur çıkışları vardı ama altyapısı sağlam değildi birden bire halk kahramanı olarak fırladı. eee devlet boş durur mu baktılar atilla kitleleri sürükleyecek argümanlar üretiyor tweetleri insanları sorgulamaya itekliyor hemen tutukladılar.

    işin şakası bir yana emniyet teşkilatımızın içindeki terörist polisleri bulamayıp böyle tek işi şarkı söylemek, tweet atmak olan insanları tutuklaması saçma be. sadece muhaliflik yaptığı için aylardır tutuklu ayrıca bu adam fetöcü ise atilla taş'a muhtaç kalan örgütten zaten bir yol olmaz.

    ulan bizler yıllardır bu fetullah'a fetoş dedik bu adam sahtekar pezemengin teki dedik akp'li çomarlar hep bir ağızdan ''hoca efendi'' diyeceksin ayıp ayıp diye salyalar akıtarak konuşurlardı. öküz öldü ortaklık bozuldu bizim için hala fetoşş, hala sahtekar olan adam gün geldi terörist oldu. biz hala kandırılmadık ama sizler hoca efendiniz elinizde patlayınca 'kandırıldık' diye yine haklı oldunuz.

    bu ülkede 'bir kere kandırılmak' hiç kandırılmamaktan daha önemli daha namuslu oldu. adamlar yine mağdur.

mesaj gönder