1. şimdi öncelikle şunu söylemek istiyorum ki her insanın bir ideolojisi vardır. ideolojisi olmayan kişi insan değil hayvansıdır yahut mağara adamı benzeri bir şeydir. bizim ideolojimiz türk ırkının geleceğini daha parlak bir hale getirmek için elimizden geleni yapmaktır. yani ideolojimiz bu anladınız mı?

    şimdi diger hümanist geçinen gevseklere gelelim, kendini ileri görüşlü zanneden, aydın kesimden olduğunu sanan kisilere gelelim. bir siz akillisiniz değil mi? insanoğlunun yapısında barışçıl bir şekilde yaşamak yoktur. ilk insanlardan bu yana sürekli kavga/dövüş savaş var. barış durumu sadece bir seraptir. ona yaklaştıkça aslında varolmadigi anlaşılır.

    uyanın hayaller dünyasından, bu çetrefilli dünyada safinizi belli edin yeter. hümanisizm başlığı altında ideoloji avcılığı yapmanın, ortalık maskarasi olmanın size hiçbir faydası olmayacaktır. insanoğlunun tabiatında bu yok. muhakkak ki gensel olarak eksikliginiz sizi bu meziyete itiyordur, onu da anlıyorum. siz de kendi capinizda haklısınız.

    ve şimdi size soruyorum, inançlarıniz uğruna canınizi feda etmeyi mı secersiniz yoksa ortalık maskarasi olup böyle anca sözlüklerde laf sokmayi mı?

    tahmin edeyim, iki seçeneği de değil 3. bir seçenek uydurmaya kalkarsiniz kesin.

mesaj gönder