1. ya şimdi kadın çok iyidir çok harikadır kişiliği üstündür felan. ama bir erkek güzel kadın ister. çirkin kadını kabul etmek zorunda kalır.
 2. her insanda bir güzellik, bir hoşluk görebiliyorum. kişinin gözüne güzel gelmesi durumu vardır ki bunun da sebebi o kişinin görüntüsüyle ilgili olmak zorunda değildir. onun karakterinde iyi özellikler görüyorsam fiziksel olarak da bakılacak, sevilecek şeyler buluyorum.
  erkek değilim ama olsaydım da çirkin bir kadınla beraber olacağımı sanmıyorum. o benim için güzeldir, güzel kalacaktır
 3. kisinin kendisi neyse baskalarinda da onu gorur. huyu suyu iyiyse neden olmasın? sonucta fiziksel butun guzellikler gecicidir ve bir gun mutlaka bozulacaktir.
 4. iyi sevişiyorsa neden sorun olsun dediğim.
 5. "cürek süvgen aruvdu" demiş benim atalarım. bu zihniyetteyseniz çevirsem de anlamazsınız. o yüzden yormadım kendimi.
  ama zor değil ha
  parov
 6. iğreniyorum günbegün sizden ya, neyin ayrıştırıcığı var sizde bu kadar anlam veremiyorum, ne yaşadınız ?
  bir kere şu güzellik-çirkinlik kavramlarının göreceliliğini bir kabul mu etseniz artık! siz görüntüden ibaretseniz karşıdaki kişinin de görüntüsünden yola çıkıp birlikte olur olmazsanız. sizi bağlar bu, toplumsal bir konuymuş gibi başlık falan ne açıyorsunuz!
  adım adım ekşiden beterleşiyorsunuz.
 7. çoluk çocuk muhabbeti.

  bence, şu sebeplere dayanıyor olabilir bu başlık.
  1) ya genel olarak sözlükteki hatunları tespit etme niyetine dayanıyor
  2) ya hatunları sinir etme, geyik çevirme amaçlı açılmış.
  3) ya da çirkin bir hatunla birlikte ve böyle bir durumda olan varsa görüşünü merak ediliyor olabilir.

  komik...
 8. güzel kadın imgesi arzulanabilirken, çirkin kadın doğuştan gelen özellikleri nedeniyle arzulanabilirlik açısından dezavantajlıdır önermesinden doğan indirgemeci bir düşüncenin ürünü olan bir başlık. öncelikle şuna dikkat çekmek lazım "nesne seçimi" sadece güzellik çirkinlik algısı üzerinden yapılmadığı gibi, güzellik-çirkinlik kıstasını gözetmeden de yapılmaz. genetik yazgımızdır ve bunun sonuçlarını yadsımak için romantik söylemlerde bulunulması da anlamlı değil. sonuç olarak güzellik ve çirkinlik ilişkilerde herşeyi belirleyen de değil, hiç bir önemi olmayan da. nesne seçimi ve ilişkideki tatmin bir çok değişken tarafından değerlendirildiğinden, yorum yapmanın çok bir şey ifade etmeyeceği durumdur.
 9. sen bi de leyla'yi mecnunun gözünden gör :d