• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (5.17)
ilk buluşma
fox'ta yayınlanan şaka programı.
 1. Bu akşam tesadüfen denk geldiğim ve kurgu gibi durmasına rağmen güldüren program. Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu programın sunucuları. Şinasi yurtsever zaten işler güçler'den sempati duyduğum bir oyuncuydu. Onun da etkisiyle izlemeye başladım az önce. Gerçek olduğunu pek sanmıyorum ama eğlenmek için izlenebilir bence. Sonuçta diziler de gerçek değil.

  Konusundan bahsedeyim biraz. Bir kişi yakın bir arkadaşını siz çok uyumlu olursunuz falan diye aniden gittikleri bir mekanda, önceden tanıdığını söylediği biriyle tanıştırıyor. Sonrasında tanıştırdığı bu kişi sunucuların kendisine dediği sözleri söylüyor ve garip garip davranışlarda bulunuyor. Şaka programı olduğunu bilmeyen kişinin tahammül seviyesine göre de tanıştıran arkadaşı para alıyor. Maksimum ödül de beş bin tl.  Edit: :D :D
 2. televizyon üç ay önce icat edilmiş, şaka programları bugün yapılmış gibi şevkle bahsedilen program. saçmalık. bitmiyor resmen.
  sezgi
 3. 2 akşam önce izledim ve hatta youreads'ten bir kaç arkadaşa da tavsiye ettim. dün akşam kaçırdım ama Bu akşam kısmetse izleyeceğim. Şanslı masa ekibinin işine benziyor, format çok benzer. Eğer o standardı tuttururlarsa çok eğlenceli olacaktır. Aşağıya şanslı masanın bir bölümünü bırakayım da ne demek istediğimi anlayın.

  https://m.youtube.com/watch?v=M1ltnlbeNMg

  https://m.youtube.com/watch?v=j63G4BBSa2Q
 4. Her pazar akşamı, internetten o haftaki bölümünü izlediğim şaka programı. Açıkçası diziler beni çok sıkıyor. Zaten hep dram. Böyle şeyler bulursam izliyorum.

  Şu ara çekimler kıbrıs tarafında yapılıyor. 27. bölümdeki baba kız şakasını çok sevmiştim :)
  Yalnız haftada iki gün gösterilirken bir güne düşürülmüş. Çok üzüldüm buna. Zaten ben ne izlesem bir şey oluyor :) yalnız artık yeni sezona geçtiğimiz için muhtemelen yeni programlara yer açmak amacıyla yapılmıştır. Yani umuyorum ki öyle olsun :)

  Edit: off günü de değişti. Kesin gidici :(