1. orta okulda iken okulun popüler çocuklarından biri cuma günü istiklal marşı için toplanmışken.

  yakışıksız prens evde x kanalı çekiyor mu diye sormuştu.

  bende evet ne var demiştim.

  o da;
  - o kulaklar bende olsa bizim evde de çekerdi!!
  zuhahaha diye bütün sınıfla beraber kulaklarıma gülmüştü.

  orul orul orospu çocuğu hala şokunu atlatamadım..
 2. eğitimle alakalı olumlu olumsuz hicbir etkisi yok. kendimden biliyorum :)
 3. egitim ile alakasi kepce kulak olarak tabir edilen kulak yapisina sahip cocuklarin arkadaslari tarafindan zorbaliga ugramalaridir.(bkz: bullying)

  bende ilkokul yillarimda bir kurbandim. o yillarda (bkz: tele10) esprisi yapilirdi sonra "(bkz: cine5) cekiyor mu sizin evde oldu" sonraki yillarda digiturk. estetik ameliyati olan tanidigim var benim sirf okulda cocuklar dalga geciyor diye psikolojik buhran yasamisti son care ameliyat ettirdi ailesi de biraz olsun rahatlattilar cocugu.
 4. benim de sahip olduğum kulak şekli...
  ve bir kulağım diğerinden daha kepçe...
 5. bende de iki tane var bunlardan, annem rahatsız olmuş ben daha doğar doğmaz demişler ki biraz sağa biraz sola yatır düzelir. annem garanti olsun diye bantlamış kulaklarımı düzelmemiş tabi japonla yapıştırsa olurdu belki kim bilir. hayır yani sen annesin ne demek doğar doğmaz kulaklarıma kulp bulmak sevgiden onları fark etmemen gerekiyordu. keldin ya ondan çok dikkat çekiyordu diyor bir de. badem yağı ve koli bandıyla doğmuşum ben ikea mobilyası gibi, annem de kurmaya çalışmış ama kulakları becerememiş.
 6. vay arkadaş sözlükte ne çok kepçe kulak varmış. bence birleşip şimdiye kadar bizle dalga geçenleri sıradan dövebiliriz. kepçe kulakların gücü adına!
 7. uzay yolu hayranlığı ile televizyon karşısına geçip mr spak izlediğim dönemlerde neden kulaklarım kepçe değil diye üzülmüş ve kulakları büyük olan bir kaç arkadaşa imrenmiştim.
 8. şimdiye kadar bizimle dalga geçenleri dövecek takıma +1 olarak dahil olduğum konudur.

  şaka bir yana, sağlam dalga geçtiler. dikiz aynasıymış filanlar.
 9. hohahohahaha

  gorunce icimden gelen istek bu oluyor, yapacak bir sey yok. ciddi olamiyorum karsilarinda. evdeki tablonun yamuk durmasi gibi, sana bi zarari yok ama gozu takiliyor insanin.