• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (9.14)
marco polo
açgözlülük, ihanet, cinsel entrika ve rekabet dolu bir dünyada geçen marco polo, ünlü gezginin 13. yüzyılda çin'de kubilay han'ın sarayındaki maceralarına dayanır.
 1. daha ilk bölümünü izledim ama gelecek vaat eden bir dizi olduğunu düşünüyorum. detaylara özen gösterilmiş, senaryo ve konunun ucu açık, gelişime oldukça açık. oyunculuklar tatmin ediyor. izlemenizi öneriririm.
 2. İlk sezonu biten, 2014 yapımlı Netflix dizisi.10 bölümlük İlk sezon sonunda görüşüm ; daha marco polo olayına girmediler. sezon genel olarak moğol-çin arasındaki olaylarla geçti.açıkcası ben sevdim oyunculuklar güzel ,karakterler çeşitli, dönemin ortamı ve döneme uygun kıyafetleri vs başarılı buldum. bir (bkz: game of thrones) etkisi beklemeyin tabi ki.

  Ayrıca bakmak isteyenler olursa izlediğim tüm diziler burada
 3. ilk sezonunu bitirmiş bulunmaktayım. görüşlerimi aktarmak istiyorum.

  marco polo'yu silik yapmışlar, mıymıy bir karakter biraz. cengiz han'ın torunu tarihi kişilik kubilay han'ı izlemek ilgi çekiciydi. karakteri ve hareketleri ne kadar kurgu olursa olsun ilginç bir karakterdi. oğlu hanımevladı jingim'e uyuz oldum, pis sinsi herif. kör savaşcı keşiş hundred eyes karizmatik bir karakterdi. yer alan kadın karakterler de ilginç ve güzellerdi. tarihi dizi izlemek isteyenlere önerebileceğim bir dizi. 10 üzerinden sağlam bir 7'yi hak ediyor.
 4. zhu zhu (bkz: kokachin) 'nun mükemmel oyunculuğu ile işlenen dizi.

  mongol tarihinin daha çok öne çıkarılmasını da beklediğim netflix dizisi.

  ayrıca bilgi, 2. sezon aralık ayında bizimle olacak.
 5. moğol tarihinin bir bölümünü etkleyici bir kurguyla anlatan, kaliteli dizi. kesinlikle izlenmeli.
 6. kandırıkçı dizi. birinci sezonu biteli 2 yıl oldu, hala yeni sezonu yayınlanacak.
  şubatta başlayacak dendi mini bir bölüm yayınladılar. artık başlasa da izlemem. dicem ama one hundred eyes'i çok özledim.
 7. isminde güzel bir kafiye olan venedikli gezgin.
 8. 2.sezonu artık 2 seneden sonra başladı, bütün bölümler torrente düştü. en sevdiğim olay. bir haftada bir sezonu bitirip 2 sene diğer sezon için beklerim artık :d

  one hundred eyes, epey özlenmişti.
 9. 2. sezonu ates eden dizi. tadi damagim kaldi.