1. slipo
 2. zülfiyare dokunacak ama

  kürtler ve iç anadolu türklerinin büyük çoğunlunun neden yakılması gerektiğini gözler önüne seren tweet.
 3. slipo
 4. troll hesap anladığım kadarıyla. şikayet edin bitsin.
 5. trol hesaptır büyük ihtimalle. sırf trol hesapta kürt yazıyor diye işi ırkçılığa vuran arkadaşlar buyursunlar haber linki yorumunda o yapmasa erkek arkadaşı yapacaktı diyen arkadaşa konuşsunlar. bakalı kürt çıkmazsa ne yaparlar. sırf kürt diye öldürmekten zevk duyacaksanız zihniyetinize sıçayım bir zahmet.
  ryu
 6. arkadaşın köyünde eşek bitmiş sanırım,biri eşek yollayıp sustursun.
 7. bir adet merkep kılıklı at hırsızı sıçmığı.

  itibar etmeyiniz.
 8. haber otobüs diyor, kadın diyor, cinsel saldiri diyor, yüzüne boşalmış diyor, bakın yüzüne boşalmiş...

  arkadaslar da burada kürt diyor türk diyor. vallahi içim kurudu şu memlekette.
 9. kendisi ile altına girilen entrylerin alakası olmayan başlıktır. bunu söyleyip sizi daha fazla eleştirmeyecem bu başlık altında. badboy zaten lale. yazdığı saçma sapan şeyler yüzünden uçtu gitti. demek ki ne imiş ? badboy gibiler uçuyor imiş.

  otobüste... masturbasyon ... boşalma... bir de yüzüne mi ? şimdi buna ne demeliyim ? nasıl bir kelime bulmalıyım ki bu adama yakışsın ? adam mı dedim ben az önce ? ne deyim abi ? @abi ?

  kalmadı ki bu memlekette her gün olan olaylara söylenecek söz kalmadı. inanılması güç bir ülkeyiz. bu iğrenç , rezil , insanlık dışı olay da bunu en güzel şekilde kanıtlıyor herhalde.

  adam yüzüne boşalmış kadının ya otobüste. ya sen ne kadar iğrenç bir adamsın. sana karşı şu an içimi bile dökemiyor olmam ne kadar iğrenç bir durum anlatamam. elimde olsa şuracıkta bütün insanlardan soyutlardım kendisini ... ama adalet yok ki memlekette. herif serbest kalmış. şu an dışarda. belki de çalışmaya devam ediyor kim bilir?

  bokunu çıkardınız. bu memleket artık iflah olmaz.
 10. vallahi bravo ya başka ne denebilir ki. ülkede yaşanan akıl almaz bir olay hakkında başlık açıp böyle bir giriyi yaparken insan kendine nasıl sormaz arkadaş ben napıyorum diye, konumuz bu mu diye. ne güzel de ifşa ettin değil mi o twitter hesabını, bunun üzerinden kendi ırkçılığını da tabi aferin sana! yok arkadaş hani bir laf varya kapatalım bu ülkeyi gitsin diye hakikaten de öyle kapatalım, bir şekilde kurtulalım gitsin.
  zepur